ניתוח מתיחת זרועות

הזרועות שלנו מושכות אליהן לא מעט תשומת לב. לפעמים מראה מתדלדל. כשיש מעין ערסלים או שקי עור מתחת לזרועות כשמניפים אותן, נתפש כלא אסתטי ולא מחמיא. הפתרון האפקטיבי ביותר למצוקה זו, הוא ניתוח מתיחת זרועות. לפניכם תוכלו למצוא את התשובות לכל מה שרציתם וחשוב לדעת אודות הניתוח.

מה המטרה שבניתוח מתיחת זרועות?

ניתוח מתיחת זרועות יכול לפתור בעיות אשר נשים וגברים לא מעטים סובלים מהן. המטרה העיקרית והפיזית היא להעניק לזרועות מדולדלות ובעלות עור רפוי, מראה מהודק, מתוח, חלק ובריא יותר.

אך מעבר לאותה בעיה חיצונית, ניתוח מתיחת זרועות יכול להשפיע רבות על חייהם של אלו העוברים אותו. מכיוון שאותם קמטים ואותו עור רפוי, עלולים לפגוע באורח החיים התקין. זה יכול לבוא לידי ביטוי באי לבישה של חולצות קצרות או גופיות, בבריכה או בזמנים אינטימיים עם בן או בת הזוג. תוצאות ניתוח מוצלחות יכולות לתרום רבות להעלאת הביטחון העצמי. בנוסף גם להרגשה נוחה ושלמה של כל אחד ואחת עם הגוף שלהם.

למי הניתוח מתאים?

ניתוח מתיחת זרועות מתאים לכל גבר או אישה שנמצאים במצב תקין בריאותית אך סובלים מעור רפוי לאורך הזרועות שלהם. בנוסף, לאנשים שאינם מעשנים יש סיכוי טוב יותר להתאמה לניתוח כמו גם לאלו המגיעים אליו עם ציפיות ריאליות.

חשוב גם לדעת שהריונות, הנקות או שינויים קיצוניים במשקל הגוף עלולים להביא לשינוי של תוצאות הניתוח. לכן, כדאי להגיע אליו עם תכנון מוקדם וחשיבה גם לטווח הרחוק יותר.

ההתאמה לניתוח מתיחת זרועות היא לא משהו שמוטל עליכם לבדוק. בפגישת ייעוץ עם כירורג פלסטי מנוסה, תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לגבי הניתוח, לוודא את ההתאמה שלכם אליו ולעשות צעד משמעותי וגדול לעבר השינוי המיוחל.

מה הן הבעיות המרכזיות אשר ניתוח זה יכול לפתור?

ניתוח מתיחת זרועות יכול לפתור בעיות ממוקדות בזרועות. הניתוח יכול לשפר את המראה שלהן וכן את מידת ההשלמה שלכם עם הגוף שלכם. הנה הבעיות המרכזיות שניתן לפתור באמצעות הניתוח:

  • דלדול בזרועות, בעיקר בחלק האחורי שלהן.
  • עודפי עור כתוצאה משינויים במשקל ובמבנה הגוף.
  • עור רפוי שנוצר עם השנים או בשל כל סיבה אחרת.
  • קמטים שונים בזרועות.

איך להתכונן לניתוח מתיחת זרועות?

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לקבוע פגישת ייעוץ עם כירורג פלסטי בכיר. בפגישה תקבלו את נקודת המבט המקצועית הטובה ביותר ביחס למצב האישי שלכם. תוכלו לקבוע פגישה עם ד"ר דב קליין שהינו כירורג פלסטי בכיר ולו ניסיון רב שנים בתחום הניתוחים הפלסטיים.

במהלך פגישת הייעוץ יבצע הרופא את האבחונים והבדיקות הרלוונטיות לניתוח. כמו גם בדיקות שונות אשר חשוב לעשות וביניהן צילום חזה ו-א.ק.ג.

כחודש לפני הניתוח, מומלץ להימנע מהפעולות הבאות:

  • עישון.
  • נטילת תרופות מדללות דם או תרופות אחרות, כמובן בהתאם להנחיות הרופא.
  • רצוי לשנות מינונים של תרופות מסוימות, בהתאם להנחיות רופא.

הניתוח עצמו ותקופת ההחלמה

הניתוח מתבצע תחת הרדמה מקומית. הכירורג מבצע חתכים קטנים וכמעט בלתי מורגשים לאורך הזרועות, על מנת לשאוב את השומן. לאחר שאיבת השומן בעזרת צינורית דקה והזרקת חומר להפחתת הדימום, מבצע הכירורג הסרה של עודפי העור. לבסוף, הכירורג תופר את החתכים, שיכולים להגיע מאזור בית השחי ועד למרפק בחלק הפנימי של הזרוע.

לאחר הניתוח חובשים את הזרועות וניתן לשוב הביתה כבר באותו היום, לאחר התאוששות קצרה. חשוב לקבל מהרופא את המידע לגבי משחות שיש למרוח או תרופות שיש ליטול בכדי למנוע זיהומים ולהקל על הכאבים הראשוניים.

בימים הראשונים צפויה תחושה לא נוחה שחולפת כבר לאחר מספר ימים. לאחר כחודש, ניתן כבר לחזור לפעילות גופנית מלאה בהדרגתיות.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ