ניתוחים פלסטיים

במרכז הרפואי ד”ר קליין מתבצע מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים מתקדמים. הניתוחים מובילים לשינוי משמעותי תוך הקפדה על מראה טבעי ועל כן מחמיא במיוחד.
כל ניתוח פלסטי אצל ד”ר דב קליין הוא חלק מתהליך שלם. התהליך מתחיל במפגש ייעוץ שבו מוקדשת מלוא תשומת הלב לרצונות האמיתיים של כל מטופל ומטופלת, ומגובשת תוכנית טיפול שמבטיחה את הגשמת החלומות.  לאחר מכן מקבלים המטופלים הנחיות מפורטות כיצד להיערך לקראת הניתוח. המטופלים מקבלים גם הסברים לגבי המצפה להם, כך שהניתוח הפלסטי עצמו יעבור בקלות. לאחר ההליך הכירורגי הם זוכים להשגחה וליווי עד להחלמה מלאה. לבסוף, כמובן, השלב המשמח שבו התוצאות באות לידי ביטוי והמטופלים זוכים לחיים עם איכות אמיתית.

******************************************************************

תכנון מוקפד של כל ניתוח פלסטי והבטחת ציפיות ריאליות

בנוסף לניסיון הרב של ד”ר קליין וצוות הרופאים במרפאה, והמיומנות הגבוהה שלהם, ישנו עוד “סוד” להצלחה המרשימה של כל אותם ניתוחים פלסטיים במרכז: יושרה מלאה והבטחת ציפיות ריאליות.
כדאי לדעת שהרפואה האסתטית מסוגלת לחולל פלאים – ולא רק מסוגלת, אלא כבר שינתה באופן דרמטי את המראה של מיליונים ברחבי העולם – אבל גם לרופאים המוכשרים ביותר ולהליכים הכירורגיים המתקדמים ביותר ישנן מגבלות. עוד חשוב לזכור בהקשר זה שמראה מאולץ אינו מחמיא, ועל כן מקדיש צוות המרכז זמן, מחשבה ואנרגיות ליצירת ציפיות ריאליות, כך שכל מטופל וכל מטופלת יבינו בדיוק מה ניתן להשיג באמצעות ניתוח פלסטי – וגם מה לא.

התאמה אישית של ההליך הכירורגי

ניתוחים פלסטיים בימינו מבוססים על טכניקות מתקדמות – ואגב, ד”ר דב קליין בעצמו חתום על כמה וכמה פטנטים בתחום הרפואה האסטית כמו גם על פיתוח שיטות טיפול חדשניות. על מנת למצות את המקסימום מכל ניתוח פלסטי חשוב מאוד להתאים את הניתוח למאפיינים הספציפיים של כל מטופל/ת: כך למשל ניתן לבחור בין מתיחת פנים מלאה לבין מיני מתיחה, ובנוסף כל אחת מהפרוצדורות הכירורגיות הנ”ל היא למעשה אוסף של פעולות כך שבעצם מדובר בניתוח מודולרי שחשוב להרכיב בדיוק עפ”י מבנה הפנים של האדם ועפ”י המראה המבוקש על-ידו. באופן דומה, במסגרת הגדלת חזה ישנן כמה וכמה החלטות המאפשרות התאמה אישית של ההליך הכירורגי, וכמובן שגם בניתוחים אסתטיים אחרים ישנה גמישות שניתן לנצל לטובת תכנון הליך אופטימלי (וכמובן גם ביצועו באופן מדויק).

מאיזה גיל ניתן לעבור ניתוחים פלסטיים?

יש כמה דגשים שכדאי לקחת בחשבון כששוקלים ניתוח פלסטי. אחד מהם הוא לחכות לגיל המתאים כדי שהתוצאות תהיינה הטובות ביותר שיש: כך למשל האף ממשיך להתפתח עד גיל 16 פחות או יותר, ועל כן ברוב המקרים ההמלצה למי שטרם הגיע/ה לגיל 16 תהיה להתאזר בסבלנות. יחד עם זאת ישנם מקרים שבהם כן ניתן להעניק לאף מראה שובה לב גם בגיל צעיר יותר.

החלמה בעקבות ניתוחים פלסטיים

אחד השינויים המשמעותיים שמאפיין ניתוחים פלסטיים בימינו הוא שהם כרוכים בפחות תופעות לוואי. רמת הסיכון להיווצרות סיבוכים נמוכה בהרבה מבעבר, ובפרט אם מפקידים את ביצוע ההליך בידיו של כירורג פלסטי מיומן ומנוסה.
יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון שמדובר בניתוח לכל דבר. כמובן שהוא מחייב פינוי פרק זמן להתאוששות והחלמה. במרבית המקרים ניתן לשוב לשגרה רגילה תוך שבוע עד שבועיים, ולשגרה מלאה כולל פעילות ספורטיבית מאומצת לאחר כחודש. בכל מקרה, חשוב לאפשר לגוף (ובעצם גם לנפש) לחזור לעצמם בהדרגה. אחרי התאוששות נוכל לצאת לדרך החדשה במלוא הכוח.
חולמים על שינוי? יודעים שאתם יכולים להיראות טוב יותר? הגיע הזמן שתפרגנו לעצמכם! מוזמנים לקבוע מפגש ייעוץ, וביחד איתנו להגשים את החלום ולזכות באיכות החיים שמגיעה לכם.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ