ניתוחים פלסטיים

ניתוח פלסטי בהרדמה מקומית

כדי להבין טוב יותר את המהות של ניתוח פלסטי בהרדמה מקומית, על יתרונות וחסרונות האופציה הזו (בהשוואה לניתוח בהרדמה מלאה, כמובן), כדאי קודם כל לדעת מהי בעצם ההרדמה המקומית. הכוונה ב”מקומית” היא שרק מקום מסוים בגוף מאולחש ומורדם – מן הסתם האזור שבו מתבצע הניתוח. כך למשל אם מטופלת בוחרת לעבור הגדלת חזה בהרדמה מקומית, […]

ניתוח מתיחת פנים

ככל שהעור מזדקן, מופיעים קפלים מעל הלחיים, עור עודף מופיע באזור הצוואר וקו הלסת מאבד את חדותו. ניתוח מתיחת פנים אינו עוצר תהליך טבעי זה של הזדקנות והתבלות העור, אך הוא יאפשר שיפור משמעותי במראה המטופל. מתיחת פנים מורכבת ממתיחה של הלחיים, הצוואר והמצח, לחוד או כמקשה אחת.

ניתוח מתיחת בטן

אצל חלק מהנשים, הריונות גורמים לעור ושרירי הבטן להיות רפוים ורופפים. אצל נשים אחרות וגם אצל גברים, עלייה משמעותית במשקל, המלווה בהפחתה דרסטית מותירה אחריה שכבה עודפת של עור ושרירים רפויים. ניתוח מתיחת הבטן נועד לתקן סימנים אלו וגם אחרים, כגון בקעים. מתיחת בטן הינה הליך רפואי המתבצע באזור הבטן על מנת להסיר עודפי עור […]

ניתוח הרמת עפעפיים

ניתוח עפעפיים (Blepharoplasty) הינו ניתוח בו מורחקים עודפי עור הגורמים לקמטים בעפעפיים, ואף לעיתים מפריעים לראייה, ושקיות (הנגרמות מהצטברות שומן הפורץ ממקומו הטבעי מאחורי גלגל העין אל מתחת לעור) הגורמות למראה של עייפות תמידית.

ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח פלסטי של אפרכסות האוזניים, אוטופלסטיקה (Otoplasty), נועד להצמיד אוזניים בולטות אל הראש. הניתוח מבוצע בילדים ובמבוגרים כאחד.

ניתוח שתל סנטר

הפרופורציה בין מרכיבי הפנים וההרמוניה בין החלקים השונים חשובה ביותר למראה החזותי שלנו. אחת מהדרכים להשגת הרמוניה ופרופורציה נכונות בפנים היא מבנה וגודל הסנטר.

ניתוח אף

ניתוח אף הינו אחד הניתוחים המבוקשים ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים ולא בכדי: האף הינו האיבר הבולט ביותר בפנים אשר משפיע באופן ניכר על מראנו הכללי.

ניתוח תיקון אף

ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הדורשים מיומנות רבה ודיוק מבין הניתוחים השונים בכירורגיה פלסטית.

הזרקת שומן עצמי

הזרקת שומן הינה הליך בו מעבירים שומן עודף מאזור לאזור בגוף. השומן נלקח בדרך כלל מאזורים עתירי שומן כגון הבטן התחתונה, המותניים והירכיים ומועבר לאזור דל בשומן כגון הפנים, השדיים, הישבן וגב כף היד. הזרקת השומן הינה פעולה בטוחה, יעילה וקלה יחסית המניבה תוצאות טבעיות לחלוטין לטווח ארוך.

ניתוח שאיבת שומן

שאיבת שומן היא הליך רפואי שמטרתו עיצוב הגוף וצמצום היקפים על ידי הסרת שומן עודף מאזורים נבחרים בגוף. לא ניתן לשאוב שומן מכל אזור רצוי, אלא ממוקדים המתאימים לשאיבה: בטן, מותניים, ישבנים, ירכיים, ברכיים, הזרועות, סנטר, הלחיים וצוואר.

ניתוח מתיחת זרועות

הזרועות שלנו מושכות אליהן לא מעט תשומת לב (ולא רק אצל מי שמדבר עם הידיים…). מראה מידלדל שלהן, כלומר כשישנם מעין ערסלים או שקי עור מתחת לזרועות כשמניפים אותן, נתפש כלא אסתטי ולא מחמיא – והפתרון האפקטיבי ביותר למצוקה הוא ניתוח מתיחת זרועות.

ניתוח שאיבת שומן מהירכיים

הירכיים הם אחד האיברים ששומן מיותר נוטה להצטבר בהם, ולפגום בדימוי העצמי של האדם. כדאי לדעת ששומן בירכיים מאפיין לא רק נשים וגברים בעלי עודף משקל. גם אנשים שלא סובלים מהשמנה, ואפילו כאלה שמקפידים על פעילות ספורטיבית קבועה, עלולים לסבול ממצבור שומן נקודתי באזור הירכיים. הסיבה לכך היא גנטית: ריבוי תאי שומן באזור הירכיים מייצר […]

ניתוח הרמת גבות

מטרת הניתוח הינה הסרת עודפי עור ומתיחת הצדעיים לכיוון צידי המצח בכדי לתקן באופן כירורגי גבות נפולות וצנוחות הגורמות לעיניים להראות עייפות וכבויות. הרמת גבות גורמת לעיניים להראות פתוחות יותר ומעניקה למטופל/ת מראה צעיר יותר ורענן.

במרכז הרפואי ד”ר קליין מתבצע מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים מתקדמים, שמובילים לשינוי משמעותי תוך הקפדה על מראה טבעי ועל כן מחמיא במיוחד.
כל ניתוח פלסטי אצל ד”ר דב קליין הוא חלק מתהליך שלם: ראשיתו של התהליך במפגש ייעוץ שבו מוקדשת מלוא תשומת הלב לרצונות האמיתיים של כל מטופל ומטופלת, ומגובשת תוכנית טיפול שמבטיחה את הגשמת החלומות; לאחר מכן מקבלים המטופלים הנחיות מפורטות כיצד להיערך לקראת הניתוח וכן הסברים לגבי המצפה להם, כך שהניתוח הפלסטי עצמו יעבור בקלות; לאחר ההליך הכירורגי הם זוכים להשגחה וליווי עד להחלמה מלאה; ולבסוף, כמובן, השלב המשמח שבו התוצאות באות לידי ביטוי והמטופלים זוכים לחיים עם איכות אמיתית.

******************************************************************

תכנון מוקפד של כל ניתוח פלסטי והבטחת ציפיות ריאליות

בנוסף לניסיון הרב של ד”ר קליין וצוות הרופאים במרפאה, והמיומנות הגבוהה שלהם, ישנו עוד “סוד” להצלחה המרשימה של כל אותם ניתוחים פלסטיים שמתבצעים במרכז: יושרה מלאה והבטחת ציפיות ריאליות.
כדאי לדעת שהרפואה האסתטית מסוגלת לחולל פלאים – ולא רק מסוגלת, אלא כבר שינתה באופן דרמטי את המראה של מיליונים ברחבי העולם – אבל גם לרופאים המוכשרים ביותר ולהליכים הכירורגיים המתקדמים ביותר ישנן מגבלות. עוד חשוב לזכור בהקשר זה שמראה מאולץ אינו מחמיא, ועל כן מקדיש צוות המרכז זמן, מחשבה ואנרגיות ליצירת ציפיות ריאליות, כך שכל מטופל וכל מטופלת יבינו בדיוק מה ניתן להשיג באמצעות ניתוח פלסטי – וגם מה לא.

התאמה אישית של ההליך הכירורגי

ניתוחים פלסטיים בימינו מבוססים על טכניקות מתקדמות – ואגב, ד”ר דב קליין בעצמו חתום על כמה וכמה פטנטים בתחום הרפואה האסטית כמו גם על פיתוח שיטות טיפול חדשניות. על מנת למצות את המקסימום מכל ניתוח פלסטי חשוב מאוד להתאים את הניתוח למאפיינים הספציפיים של כל מטופל/ת: כך למשל ניתן לבחור בין מתיחת פנים מלאה לבין מיני מתיחה, ובנוסף כל אחת מהפרוצדורות הכירורגיות הנ”ל היא למעשה אוסף של פעולות כך שבעצם מדובר בניתוח מודולרי שחשוב להרכיב בדיוק עפ”י מבנה הפנים של האדם ועפ”י המראה המבוקש על-ידו. באופן דומה, במסגרת הגדלת חזה ישנן כמה וכמה החלטות המאפשרות התאמה אישית של ההליך הכירורגי, וכמובן שגם בניתוחים אסתטיים אחרים ישנה גמישות שניתן לנצל לטובת תכנון הליך אופטימלי (וכמובן גם ביצועו באופן מדויק).

מאיזה גיל ניתן לעבור ניתוחים פלסטיים?

דגש נוסף שכדאי לקחת בחשבון כששוקלים ניתוח פלסטי הוא לחכות לגיל המתאים כדי שהתוצאות תהיינה הטובות ביותר שיש: כך למשל האף ממשיך להתפתח עד גיל 16 פחות או יותר, ועל כן ברוב המקרים ההמלצה למי שטרם הגיע/ה לגיל 16 תהיה להתאזר בסבלנות. יחד עם זאת ישנם מקרים שבהם כן ניתן להעניק לאף מראה שובה לב גם בגיל צעיר יותר.

החלמה בעקבות ניתוח פלסטי

אחד השינויים המשמעותיים שמאפיין ניתוחים פלסטיים בימינו הוא שהם כרוכים בפחות תופעות לוואי ובנוסף רמת הסיכון להיווצרות סיבוכים נמוכה בהרבה מבעבר, ובפרט אם מפקידים את ביצוע ההליך בידיו של כירורג פלסטי מיומן ומנוסה.
יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון שמדובר בניתוח לכל דבר, המחייב פינוי פרק זמן להתאוששות והחלמה. במרבית המקרים ניתן לשוב לשגרה רגילה תוך שבוע עד שבועיים, ולשגרה מלאה כולל פעילות ספורטיבית מאומצת לאחר כחודש. בכל מקרה, חשוב לאפשר לגוף (ובעצם גם לנפש) לחזור לעצמם בהדרגה וכך לצאת לדרך החדשה במלוא הכוח.
חולמים על שינוי? יודעים שאתם יכולים להיראות טוב יותר? הגיע הזמן שתפרגנו לעצמכם! מוזמנים לקבוע מפגש ייעוץ, וביחד איתנו להגשים את החלום ולזכות באיכות החיים שמגיעה לכם.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ