ד"ר קליין בתקשורת

מיני מתיחת פנים: “מיניליפט”

למועמדת מתאימה לניתוח מתיחת פנים ישנם מספר מרכיבים: ישנה נפילת עור באזור קו הלסת והצוואר, בעלת עור עודף וגמיש, נמצאת בקו בריאות טובה, נמצאת במשקל אחיד לפחות במשך 6 חודשים, בעלת מבנה עצמות פנים חזקות, שומרת על ציפיות מציאותיות. מתיחת פנים תסיר עודפי עור ותצמיד את רקמת העור של פניך, סנטרך וצווארך.
בכדי לדמות את תוצאות הניתוח תוכלי לעמוד מול המראה, להניח את אצבעותייך במרכז הלחיים ולבצע מתיחה קלה של העור כלפי מעלה ואחורה. עודפי העור שתיראי יוסרו ויצטמצמו. מתיחת הפנים לא תטפל באזור המצח, גבות, עפעפיים וקמטוטים באזור הפה. בכדי לצמצם וליישר קמטוטים, להחליק את מרקם העור ולשנות את גוונו, תצטרכי לשקול פעולות כימיות כגון פילינגים למיניהם, הזרקות בוטוקס וכד’. תהליך עיצוב הפנים מתבצע תוך שימוש בשילובים שונים של חומרי מילוי והזרקות בעלי תכונות שונות, המאפשרים קבלת תוצאה מרבית. בשיטה זו כל חומר מוזרק בעומק שונה של העור וכך מאפשר מקסום התוצאה. בעומק מוזרקים החומרים הסמיכים והצמיגיים יותר, ובשטחי יותר מוזרקים החומרים הדלילים והאלסטיים. החומרים הסמיכים מהווים עמודי תווך ויסודות — מעין בסיס איתן התומך בקמט, ומונע את שקיעתו. החומרים בעלי הצפיפות הנמוכה יותר מאפשרים הזרקה שטחית ומדויקת לכל קמט. תכונה זו של החומר מאפשרת הזרקה לדרמיס השטחי ובכך מתאפשרת מתיחה מלאה של כל הקמטוטים גם השטחיים ביותר וטשטוש מרבי של אותם קמטים שנחצבו בעור. שיטה זו מאפשרת העלמת קמטי הבעה דינמיים וסטטים, מילוי שקעים בפנים, בניית עצמות לחיים, הדגשת קו לסת שטושטש, הרמת זוויות הפה, עיצוב שפתיים, תיקון א-סימטריות בפנים ועוד. “יש נשים שפיסול פניהם באמצעות הזרקות מאפשר דחייה של סכין המנתחים במספר שנים” מסביר ד”ר קליין, כמו כן הוא מסביר שטיפול זה משמש השלמה לניתוח פנים ומאפשר ביצוע ניתוח פחות רדיקלי. טיפול זה מתבצע במספר מפגשים. המטופלת יוצאת מהמרפאה עם תוצאה משמעותית ונראית לעין, ללא צורך בהרדמה וללא צורך בתקופת התאוששות והחלמה.
כאמור, לאור תפיסתו ההוליסטית של ד”ר קליין, במקום מוצעים גם מגוון טיפולים אסתטיים משלימים. טיפולים קוסמטיים לטיפוח העור והצערתו החיוניים להצלחה מרבית של הניתוחים ומוצעים לפני ואחרי הניתוח. המרכז מציע מגוון טיפולים בטכניקות חדישות ומתקדמות, המבוצעים לאחר תהליך אבחון קפדני. טיפולים למיצוק והצערת העור, טיפולי עיניים, טיפול בבעיות פיגמנטציה ועוד.
כמו כן, פיתח ד”ר קליין, סדרה של תכשירים קוסמטיים פרה רפואיים, לטיפוח וטיפול בעור הפנים. התכשירים פותחו במטרה לעזור בשמירה על עור צעיר, טיפול בכתמים, קמטוטים,צמצום סימני ההזדקנות המוקדמת בעור וטיפול בעור שמן בעייתי (אקנה). בימים אלה משיק ד”ר קליין תכשיר אנטי אייג’ינג ייחודי ורב תכליתי. כל התכשירים מבוססים על מרכיבים פעילים ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ