ד"ר קליין בתקשורת

מתיחת בטן- בתכנית “יופי של יום”

אין הרבה ניתוחים פלסטיים שעושים אנשים מאושרים כמו מתיחת בטן מוצלחת. הבטן החדשה מתוחה כעור של תוף על פני שרירי בטן מסותתים, והגאווה להסתובב אחרי ניתוח כזה היא גדולה. עכשיו כל מה שצריך לעשות זה לשמור על הקיים, כמובן באמצעות תזונה נכונה בשילוב התעמלות וספורט.
מה זה מתיחת בטן?
אצל חלק מהנשים, הריונות גורמים לעור ושרירי הבטן להיות רפוים ורופפים. אצל נשים אחרות וגם אצל גברים, עלייה משמעותית במשקל, המלווה בהפחתה דרסטית מותירה אחריה שכבה עודפת של עור ושרירים רפויים. ניתוח מתיחת הבטן נועד לתקן סימנים אלו וגם אחרים, כגון בקעים. מתיחת בטן הינה הליך רפואי המתבצע באזור הבטן על מנת להסיר עודפי עור ושומן, לחזק את השרירים ולהעלים או לשפר צלקות בבטן התחתונה. ישנם מטופלים החושבים כי מתיחת בטן הינה טכניקה להפחתת משקל, אך אין זה כך. למרות שבמהלך התהליך מוסר שומן, אין הניתוח מהווה תחליף לדיאטה בריאה או שמירה על כושר גופני. על המטופלים להיות במשקלם הנורמלי, או קרוב למשקלם הנורמלי לפני הניתוח.
תהליך הניתוח:
ניתוח מתיחת בטן דורש הרדמה מלאה המתבצעת באמצעות רופא מרדים ואשפוז למשך לילה. בניתוח נעשה חתך אופקי בתחתית הבטן בצמוד לקו שערות הערווה. שרירי הבטן מחוזקים בעזרת תפרים וכל בקע או חולשה מתוקנים. נעשה חתך סביב הטבור והוא נשאר במקומו. אצל מטופלים מסוימים הדורשים פחות תיקונים, אפשר לבצע ניתוח קטן יותר הנקרא “מיני” מתיחת בטן. בניתוח זה, לא נשארת צלקת סביב הטבור ושאר הצלקות קצרות יותר.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ