ד"ר קליין בתקשורת

חידושים בתחום ניתוח האף

ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הדורשים מיומנות רבה ודיוק מבין הניתוחים השונים בכירורגיה פלסטית.
בניתוחי אף יש להתאים את התוצאה באופן אינדיבידואלי לכל מטופל, בהתאם למבנה ולנתונים האישיים שלו, תוך התחשבות ברצונותיו. לעיתים יש מקרים בהם נוצר חוסר שביעות רצון מניתוח אף ויש צורך בניתוח אף נוסף, ניתוח מתקן. ניתוח נוסף נקרא ניתוח אף שניוני (Secondary Rhinoplasty).
ניתוח תיקון לאחר ניתוח אף דורש טכניקה ומהלך ניתוח שונים לחלוטין מניתוח אף רגיל, ולעיתים יש צורך במנתח מומחה לניתוחי תיקון. ד”ר קליין הוא מומחה בעל שם עולמי לניתוחי אף ראשונים ושניוניים, והמכשיר המיוחד שפיתח לניתוחי אף נרשם כפטנט ונרכש על ידי מנתחים מכל העולם.
ד”ר קליין משלב טכניקה ניתוחית מתקדמת וניסיון עתיר שנים המותאמים לכל מטופל. חשוב להבין שגם הציפיות של מטופלים המגיעים לניתוח אף שניוני שונות מהציפיות של מטופלים המגיעים לניתוח אף ראשון. ד”ר קליין מאמין שהמנתח צריך להבין ולהיות רגיש גם לתסכול של מטופל המגיע לניתוח אף נוסף לאחר ניתוח ראשון לא משביע רצון. לכן, שיטת העבודה החל מן המפגש הראשון היא שונה וייחודית. התכלית הניתוחית של ד”ר קליין בניתוח אף שניוני, ניתוח תיקון, היא להשיג מראה טבעי ותפקוד יעיל של האף, תוך שמירה על איזון והרמוניה עם חלקי הפנים האחרים. כדי להשיג מטרה זו יש לבנות מחדש מסגרת איתנה לאף ולעצב אותו בהתחשב בכמות הרקמה שנותרה, עובי העור וכמות הסחוסים הזמינים.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ