תהליך ההחלמה מניתוח הגדלה חזה

הניתוח אורך כשעה ובתומו תתעוררי ותהיי תחת השגחה רפואית. כ- 8 שעות לאחר הניתוח, ניתן להשתחרר מבית החולים, אך ישנה גם אפשרות להישאר באשפוז לילה, לפי בחירתך.

מה קורה מיד לאחר הניתוח?

הניתוח אורך כשעה ובתומו תתעוררי ותהיי תחת השגחה רפואית. כ-8 שעות לאחר הניתוח, ניתן להשתחרר מבית החולים, אך ישנה גם אפשרות להישאר באשפוז לילה, לפי בחירתך.

בימים שלאחר הניתוח, יש כאבים והחזה נפוח. עלולים להופיע שטפי דם על פני החזה. מומלץ להכין בבית אופטלגין נוזלי ולהשתמש בו לשיכוך הכאבים. מומלץ ללבוש חזיית ספורט, שתקל עלייך את ההחלמה. לאחר הניתוח, מודבקים פלסטרים רפואיים על אזור התפרים ואין צורך בהוצאת התפרים, כיוון שהם נמסים מעצמם.

זמן ההחלמה

זמן ההחלמה הוא כשבוע, שבסיומו תזומני לביקורת אצל רופא. מומלץ בימים אלו כמה שיותר להימנע מפעילות גופנית ופשוט לנוח.
לפעילות ספורטיבית בהיקף מלא, תוכלי לשוב רק כחודש לאחר הניתוח. המנוחה חשובה מאד לתהליך ההחלמה.

יתכן שתחווי תחושת צריבה בפטמותיך, אך היא תלך ותדעך עם הזמן. ייתכן גם ששדייך יהיו רגישים למגע בשבועות הראשונים שלאחר הניתוח, או לחילופין תאבדי תחושה, בעיקר באזור הפטמה. כל השינויים האלה הם זמניים, והתחושה והמרקם הגמיש והטבעי חוזרים במלואם לאחר מספר חודשים. תהליך החלמת הצלקת אורך עד שנה. כשבוע לאחר הניתוח תזומני לביקורת ראשונה, לאחר מכן חודש לאחר הניתוח, ולהמשך מעקב אנו ממליצים על ביקורות 3 חודשים, חצי שנה ושנה מיום הניתוח.

 

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ