מנתח פלסטי

לייעוץ במרכז הרפואי ד”ר דב קליין ישנה חשיבות מכרעת לתיאום הציפיות בין שניכם.

רפואה הוא אחד המקצועות הנחשקים ביותר, ויעיד על כך רף הקבלה לפקולטות הרלוונטיות שהוא גבוה עד כמעט בלתי אפשרי. גם ההכשרה הארוכה – 7 שנות לימודים וסטאז’ שלפעמים נדמה שאינו נגמר – לא מרתיעה את אלו שחולמים לטפל בבני אדם ולהציל חיים, ואפילו התורנויות האינסופיות לא מהוות מכשול בפני הרופאים והרופאות לעתיד.

כשבוחנים לעומק את החלומות של פרחי הרפואה, מגלים אופציה נחשקת חדשה לצד התחומים המבוקשים המסורתיים (למשל רפואת ילדים, גינקולוגיה ורפואת עיניים): כירורגיה פלסטית. אמנם מנתח פלסטי לא מטפל במי שסובל ממחלות קשות או פגיעות חמורות ולא מציל חיים, אלא “רק” משפר את המראה – אבל התרומה שלו לאיכות החיים של מטופליו היא כה גבוהה כך שגם הסיפוק עצום.

בנוסף לסיפוק ולהזדמנות לספק חיים עם איכות אמיתית לבני רבים, מעניק העיסוק ברפואה האסתטית גם אתגר של ממש. למעשה מדובר באתגר כפול ומכופל: הן טכני, שהרי כל ניתוח פלסטי מחייב מיומנות גבוהה מאוד, והן אסתטי, שהרי עוד לפני שנכנסים לחדר הניתוח ישנה חשיבות עצומה לתכנון נכון ומדויק של ההליך שיתבצע עבור כל מטופל ומטופלת, כך שהתוצאות תהיינה הטובות ביותר והמחמיאות ביותר שיש.

ד”ר דב קליין הוא דוגמה מצוינת לכירורג פלסטי מהשורה הראשונה בארץ, ובעצם גם בעולם מדובר בשם מוכר, בעיקר בזכות טכניקות חדשניות שפיתח ופטנטים שונים בתחום הרפואה האסתטית. כמו כן ד”ר קליין הוא חבר באיגוד האירופי לכירורגיה פלסטית, מרצה בכנסים במדינות שונות, מבצע ניתוחים פלסטיים לצד קולגות מהעולם, הן במרפאה שלו בארץ והן בחו”ל, ובאופן כללי לא מפסיק לשכלל את יכולותיו – לטובת המטופלים והמטופלות, שעבורם בחלק גדול מהמקרים מדובר בחלום שמתגשם בצורה מושלמת.

לא חלם להיות מנתח פלסטי – אבל זה הייעוד של ד”ר קליין

בניגוד לרופאים רבים שכבר מגיל צעיר חלמו על קריירה בתחום, ד”ר קליין הגיע אליו במקרה – אם כי אחרי כל כך הרבה שנים בתחום ניתן לזהות שזהו בעצם הייעוד שלו, מה גם שבאמצעות הרפואה האסתטית מצליח ד”ר קליין גם לסייע לבני אדם וגם להתמקד בתחום האסתטיקה, אליו נמשך עוד בילדותו.

למעשה המשיכה אל האסתטי היא זו שהובילה את דב ללמוד רפואה: במהלך טיול בפירנצה, אליה הגיע כדי לחזות מקרוב בכל יצירות האמנות ושכיות החמדה שמציעה העיר היפהפייה, הוא נתקל בנער שנפגע ע”י אופניים והחל לפרפר. ד”ר קליין – אז עדיין כמובן “רק” דב – מיהר אליו, ולמרות שלא היה לו שום ניסיון או ידע בתחום הרפואה זיהה שהנער בלע את לשונו וגם הצליח לחלץ אותה ובכך בעצם להציל את חייו.

ההתנהלות האינסטינקטיבית שלו בתוך האירוע הבהירה לו שעתידו טמון ברפואה, וכך היה: דב חזר לאיטליה, למד שם רפואה (וגם הכיר את אשתו שמהווה חלק בלתי נפרד מצוות המרפאה שלו ומסיפור ההצלחה המרשים) – וכאמור פנה אל תחום הניתוחים הפלסטיים כדי לשלב רפואה ופיסול, כירורגיה ואסתטיקה.

מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטיפולים, אינספור לקוחות מרוצים

כיום ד”ר קליין הוא מנתח פלסטי מוביל וכאמור גם מוכר מאוד הן בארץ והן בעולם. הוא כבר כיכב בתוכנית טלוויזיה שתיעדה את השינויים המשמעותיים שהוא מחולל (“חלומות מפלסטיק”, ששודרה במשך 4 עונות בערוץ הוט בידור ישראלי), ומדי יום הוא מצליח לגעת בחייהם של עוד בני אדם – ולשפר אותם ללא הכר.

בין הניתוחים הפלסטיים שמתבצעים במרפאה: הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה (עם שתלים או בלעדיהם), מתיחת פנים, הרמת עפעפיים, מתיחת בטן, שאיבת שומן, מתיחת זרועות, פיסול אף ועוד.

עוד תוכלו לעבור במרפאה של ד”ר קליין טיפולים אסתטיים ללא ניתוח. המגוון הרחב כולל בין השאר עיצוב ועיבוי שפתיים, פיסול פנים בשיטה חדשנית במיוחד, הזרקות בוטוקס והזרקת חומרי מילוי.

כמו כן חשוב לציין שבתור מנתח פלסטי בעל שם, מקפיד ד”ר קליין על יושרה מלאה, ובפרט מקפיד להימנע מהבטחות שווא ויצירת ציפיות לא ריאליות, שכן חלק משמעותי מההצלחה של כל ניתוח פלסטי הוא צמצום הפער שבין ציפיות לתוצאות.

אם גם לכם יש חלום על שינוי המראה החיצוני, זה הזמן להגשים אותו – ולזכות במציאות מחמיאה יותר מכל חלום. פנו עכשיו למרפאה וקבעו פגישת ייעוץ, וד”ר קליין והצוות המסור שלו ישמחו להקשיב לרצונות שלכם (וגם לחששות אם ישנם), להבהיר מה ניתן להשיג בעזרת הרפואה האסתטית ולבחור יחד אתכם את הטיפול המתאים לכם ביותר ואשר יוביל לשינוי הנכון ביותר עבורכם.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ