תהליך הייעוץ לניתוח הגדלת חזה

חשיבות הייעוץ

פגישה ראשונה זו תאפשר לך להתרשם משיטת ד”ר קליין, שיטה המקובלת במרפאות מובחרות בארצות הברית ובאירופה.

לפי שיטה זו, תעברי היכרות והדרכה מקיפה על ידי יועצת מוסמכת ותפגשי את רופא פלסטיקאי בכיר בשלב התאמת השתל והבדיקה הרפואית. כך הבחירה בשתל המתאים משותפת לרצונות שלך ולאבחנת הרופא המנתח. את שותפה מלאה לתהליך בחירת השתל והניתוח הרצוי עבורך. תוכלי להיעזר ב”סייזר”, חזייה מיוחדת במידות שונות המאפשרת לך לבדוק את הגודל הרצוי לך.

הכנה לפגישה עם המנתח

הפגישה עם המנתח היא השלב הסופי, אבל לפני כן יש לך עוד מספר תחנות חשובות.

לפני המפגש, יש לך אפשרות להתרשמות מקדימה. את מתקשרת לקבוע פגישה ומתעניינת כבר בטלפון, בשיחה עם המזכירה. אנו מעניקים חשיבות לכל שלבי קבלתך במרכז הרפואי, ולכן מקפידים על יחס מקצועי ואדיב גם בשלבים הראשוניים, משיחת הטלפון ועד הגעתך לפגישת הייעוץ. לקראת בואך לפגישה, הכיני רשימת שאלות בכתב כדי שבעת הייעוץ תתמקדי בשאלות שמטרידות אותך, בנוסף על ההסברים שתקבלי. את לומדת על הרופא שלך לא רק על פי אלבום התמונות שלו או הפרסומים אלא גם על פי התחושות האישיות שלך והאווירה השוררת במקום. מזכירה נעימת הליכות, חדר המשרה הרגשה נעימה ותשומת לב לפרטים הקטנים – כל אלה מצביעים גם הם על אישיות הרופא שלך. הם ילמדו אותך על הליווי, ההדרכה והתמיכה, שיהיו לך לפני הניתוח ואחריו.

חשיבות צוות מקצועי ומיומן שעומד לרשותך

כאמור, בפגישת הייעוץ תקבל אותך היועצת המומחית, ורופא פלסטיקאי המתמחה בשיטת ד”ר קליין.

סגנון עבודה זה מאפשר למעשה צוות חשיבה, שיוכל לדון באופן מעמיק ביותר בהיבטים השונים של הניתוח, האסתטיים והרפואיים. מכיוון שמדובר בעניין רציני ביותר, אנו מאמינים בצוות שלם ומיומן של אנשי מקצוע שכבר ראו תוצאות ניתוחים רבים גם לאחר כמה שנים, שיטפל בך בנוסף על הרופא המנתח. תפקידה של היועצת לבחון איתך בבחינה ראשונית את ציפיותייך ומשאלותייך, לתת לך הסבר ראשוני מה ניתן לעשות בעבורך. היועצת תפרוס בפנייך את האפשרויות הניתוחיות השונות, את המעלות והחסרונות של כל שיטה. היועצת תסביר לך, בליווי סקיצה, את מבנה החזה על מרכיביו השונים. היא תצייר את דרך הכנסת השתל, כך שתוכלי לקבל את הרושם הנכון. היא תציג בפנייך את השתלים השונים, על סוגיהם וגודליהם, ותציע לך גם למשש אותם, כדי שההתרשמות שלך תהיה קרובה ביותר למציאות. היא תצלם אותך ותראה לך על גבי צג המחשב איך נראה החזה הנוכחי שלך. צג המחשב ישקף לך מראה אחר מהתבוננותך במראה, בין היתר הודות לתאורת צילום מקצועית וצילום ממוקד.

שלב המדידה: בחירת שתל

הדבר החשוב ביותר בקבלת ההחלטה לגבי גודל השתל הינו לדאוג שרקמת השד לא תיפגע!

גודל החזה צריך להתאים למידות הגוף, להראות טבעי, ובפרופורציה עם היקף בית החזה. מס’ גורמים משפיעים על ההחלטה בבחירת הגודל:

  • כמות העור ובלוטת השד הקיימת – עובי רקמת השד ואלסטיות הרקמה.
  • היקף בית החזה, רוחב השד, המרחק בין השדיים.
  • צורת השריר.

כאמור, למדידה תפקיד עיקרי בקביעת גודל וסוג השתל שתבחרי יחד עם הרופא המנתח עבורך. לכן, על המדידה להיות מדויקת ולהכיל את כל הפרמטרים של המידות. כידוע לא רק גודל השד שונה, אלא גם המרחק בין שני צדי החזה, המרחק בין הצוואר לפטמה, רוחב השד, אורך השד, המרחק בין הפטמה לקפל התת – שדי. על סמך ניסיונו הרב הרופא המנתח בשיטת ד”ר קליין יערוך חישובים מדויקים ויגיע להתאמת השתל המושלם. בהתבססו על המידות ושאר הפרמטרים הרלבנטיים, הרופא מתאים באמצעות טבלת נתונים מיוחדת את השתל האופטימאלי עבורך.
לאחר ההסברים, מגיע שלב ההתאמה האישית, שבו את והיועצת תתבוננו בחזה אל מול המראה. היועצת תמדוד את היקף בית החזה שלך, את המרחק בין השדיים, את רוחבם, גובהם, ותעביר את הנתונים למחשב. לאור כל המדידות תייעץ לך מהו סוג השתל והגודל המתאים לך ביותר. היועצת תציג בפנייך את השתלים השונים ותאפשר לך למדוד את השתל בתוך חזיית מדידה כך שתוכל לראות את המראה המשוער לאחר הניתוח. היא תסביר לך מדוע גודל מסוים מתאים לך יותר, וכן מהו מבנה השתל המתאים בעבורך. היא תייעץ לך ללבוש את חולצתך מעל החזייה עם השתל, להמחיש בפנייך ככל האפשר את המראה החדש הצפוי לך. הייעוץ אמור למלא מספר תפקידים חשובים – לתת לך את כל המידע הרפואי על הניתוח, כולל סיכונים, מידע על סוגי שתלים תוך הצגתם בפניך (מבנה השתל, גדלים אפשריים, עיצובים שונים, חסרונות ואפשרויות). לאחר מכן יצטרף אליכן הרופא, שיוודא ויאמת את נתונייך הגופניים ואת שאיפותייך בנוגע לניתוח. בנוסף, הוא יעריך את מצב מעטפת העור שלך, המיקום הנכון להנחת השתל (מעל או מתחת לשריר) ויקבע היכן יעשה החתך הניתוחי. בשלב זה תעדכני את הרופא על מצב בריאותך, והוא יקבע מה הבדיקות הרפואיות שעלייך לעבור לפני הניתוח. סוג ההרדמה (מקומית או כללית) ייקבע אף הוא בייעוץ, בנוסף לפגישה אישית עם הרופא המרדים לפני הניתוח. הייעוץ המשולב, עם הרופא והיועצת, מאפשר לך להכיר את צוות המרפאה והרופא, ולדעת עם מי את יוצאת ל”מסע” הזה, מי ילווה אותך ביום הניתוח, באיזו אווירה תטופלי, באילו ידיים את מפקידה את גופך ואת יופייך.

גודל החזה אינו מדד רפואי

אין, ומעולם לא היו, מדדים שיקבעו מהו גודל “נורמאלי” של חזה.

לכן גם אין כל מדד שיכול לקבוע מהו חזה החורג מהנורמה, מהו חזה קטן מדי, גדול מדי, או מהו חזה מושלם. גודל החזה גם אינו ניתן למדידה מדויקת. אפילו גודל החזייה אינו מלמד על מידתו המדויקת של החזה. נשים עם חזה שונה מאד בגודלו יכולות ללבוד חזייה באותה מידה ומסתבר שנשים לא תמיד לובשות חזיות התואמות את גודלו האמיתי של החזה. גודל החזה גם משתנה בהתאם לצו האופנה. גודל החזה הרצוי הוא מוסכמה חברתית הנתונה לשינויים, אך הוא גם תלוי בהרגשה אישית, סובייקטיבית את עשויה לחוש אי נוחות עם החזה שלך, בעוד אנשים סביבך כלל לא יראו זאת כך. לכן, את בלבד תקבעי, על פי תחושותייך, מהו גודל החזה הרצוי לך.

מדדים לקביעת גודל החזה

  • עטיפת העור הטבעי
  • מרקם החזה
  • מבנה החזה
  • גודל השתל

הגודל הסופי ייקבע על פי הגודל הנוכחי של החזה, המרקם שלו, מבנה העור וגודל השתל. יש גורמים נוספים המשפיעים על המראה ונלקחים בחשבון כמו: רוחב הכתפיים, היקף המותניים והירכיים, מבנה כללי של הגוף, גוף ומשקל. הקו המנחה בבחירת הגודל הוא התאמתו באופן הפרופורציוני ביותר לקוי המתאר של גופך לקבלת מראה נשי וטבעי.

אולי יעניין אותך מידע נוסף על:
ניתוח הגדלת חזה

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ