טיפול ושיפור פרופיל הפנים
בהתאמה אישית עם חומצה היאלורונית

כולנו, או לפחות רובנו, מצטלמים בתדירות גבוהה מאוד ובוודאי הרבה יותר מבעבר. בנוסף, אם פעם התמונות היו מונחות באלבום המשפחתי, היום הן מפורסמות ברשתות החברתיות ובהתאם זוכות לחשיפה נרחבת. התוצאה: אנחנו מודעים מאוד לאיך אנחנו נראים, וכתוצאה מכך מוכנים להשקיע זמן, אנרגיות וכמובן גם כסף בשדרוג הלוק. אחת האופציות המעניינות היא טיפול שמתמקד בפרופיל – יש לא מעט מצבים שבהם אנחנו מונצחים מהצד, ובעזרת חומצה היאלרונית ניתן לעצב את הפרופיל בהתאמה אישית וכך לזכות במראה מנצח. בעמוד זה תמצאו מידע אודות הטיפול, יתרונותיו, קהל היעד שלו וגם תופעות הלוואי שעשויות להיווצר בעקבותיו.

יחס מדויק בין האף, השפתיים והסנטר

ה"סוד" לפרופיל מרשים הוא יחס מדויק בין המרכיבים העיקריים שלו – האף, השפתיים והסנטר. בהתאם סנטר נסוג – תופעה רווחת למדי ובפרט החל מגיל מסוים – עלול ליצור פרופיל שנתפש ע"י האדם כפחות מחמיא. גם חוסר סימטריה בין השפתיים כשאחת מהן בולטת יותר היא תופעה שניתן לתקן באמצעות טיפול שיפור פרופיל בהתאמה אישית, וכך גם אף נשרי.

פיסול אף, עיצוב שפתיים, טיפול בקו הלסת והסנטר - בהתאמה אישית

כל אחת ואחת מאיתנו הוא אדם ייחודי וגם המראה שלנו לא זהה לשל אחרים. בהתאם עוד דגש חשוב של שיפור הפרופיל הוא ההתאמה המדויקת של הפעולות שיכלול התהליך לכל מטופל ומטופלת. כך למשל ניתן לבצע פעולות כמו פיסול אף, עיבוי שפה עליונה, עיצוב קו הלסת והסנטר כך שהנוכחות שלו תהיה משמעותית יותר, ועוד. לצורך תכנון הטיפול האידיאלי מתבצע אבחון מקיף ויסודי של מבנה הפנים ובפרט המרכיבים הנ"ל. בנוסף ישנו קשב מלא ורגיש לבקשות המטופל או המטופלת ולאופן שבו נתפש בעיניהם הפרופיל המושלם.

כמובן שגם הניסיון של הרופא שמבצע את האבחון בא לידי ביטוי, כשבחלק מהמקרים הוא מזהה ניואנסים דקים שמפריעים לאדם מבלי שהוא עצמו ידע לשים עליהם את האצבע. ישנם גם מקרים שבהם האדם מרגיש למשל שהבעיה היא האף בזמן שהסנטר הנסוג הוא זה שבעצם מונע ממנו להיראות כפי שהוא רוצה – ולכן יש חשיבות רבה לניסיון של הרופא ולטביעת העין המדויקת שלו.

שיפור משמעותי - גם ללא ניתוח

יתרון משמעותי נוסף של שיפור פרופיל בהתאמה אישית הוא שאין צורך בהליך כירורגי, בצלקות ובהחלמה ממושכת יחסית. התהליך מבוסס על הזרקת חומצה היאלרונית – טיפול פשוט שנמשך זמן קצר למדי ולא כרוך כמעט בתופעות לוואי. בהתאם ניתן לחזור לשגרת החיים הרגילה מיד אחרי ההזרקות, כשכבר לאחר מספר ימים ניתן לראות את הפרופיל החדש והמרשים יותר.

תוצאות הזרקת חומצה היאלרונית לשיפור הפרופיל מחזיקות מעמד מספר חודשים. לאחר מכן ניתן לחדש את עיצוב הפרופיל, והתוצאות יחזיקו מעמד זמן רב יותר – בגלל שהגוף, שכבר הסתגל לנוכחות של החומצה ההיאלרונית, סופג אותה בקצב איטי יותר.

הסוגים השונים של החומצה ההיאלרונית שמשמשת לשיפור הפרופיל

חומצות היאלרוניות נבדלות האחת מהשנייה על-פי מידת הסמיכות שלהן, כשטכנולוגיות מתקדמות מאפשרות ייצור חומצה היאלרונית מדויקת לכל מטרה. על-מנת שתוצאות הטיפול תהיינה אופטימליות והפרופיל ייראה בדיוק כפי שהמטופלת או המטופל תמיד חלמו, נדרשת התאמה של החומצה ההיאלרונית המוזרקת גם לסוג העור וגם לאזור בפנים. כך למשל במקומות שבהם נדרשת תוספת נפח משמעותית יחסית או כשרוצים לדמות עצם, ייעשה שימוש בחומצה היאלרונית בסמיכות גבוהה. בקפלים שמסביב לפה, אזור דינמי מטבעו, נדרשת חומצה היאלרונית דלילה יותר.

בכל מקרה רק ניסיון רלוונטי מבטיח התאמה מדויקת, ולכן חשוב להפקיד את מלאכת שיפור הפרופיל אך ורק בידיים מקצועיות ומנוסות במיוחד.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ