ההליך שמשפר את הפנים פיסול אף

האף שלנו ממוקם במרכז הפנים, ובהיותו כזה הוא גם לוכד אליו לא מעט תשומת לב. במקרים בהם האף בולט, גדול או בעל צורה לא פרופורציונלית לפנים שלנו, הוא עלול להשפיע על המראה החיצוני שלנו באופן משמעותי. אף בולט, נשרי או רחב מאוד יכול לשנות את מבנה ומראה הפנים ולהעניק גם לפנים היפות ביותר מראה לא אסתטי ופחות מושך. במקרים אלו, פיסול אף הוא הפתרון האידאלי. בהליך של פיסול אף, ניתן להגיע כמעט לאותן תוצאות מרשימות שמתקבלות בניתוח אף, ללא צורך בהתערבות כירורגית. עם התקדמות הטכנולוגיה בתחום הרפואה האסתטית. היום ניתן לעצב ולפסל את האף בעזרת חומרי מילוי בלבד, בעת שמגיעים לתוצאה הרצויה.

אז מה זה פיסול אף, כיצד הוא מתבצע ולמי הוא יכול להתאים? כל מה שרציתם לדעת.

למי פיסול אף יכול להתאים?

במקרים רבים, מטופלים ומטופלות שמגיעים לצורך תיקונים וטיפולים באזור האף שלהם כבר יודעים בדיוק איזו תוצאה הם מעוניינים לקבל. הם מבקשים לבצע ניתוח אף. רבים מהם לא יודעים שבתחום האסתטיקה הרפואית קיים כיום טיפול לא פולשני ומתקדם במיוחד. טיפול המסוגל להשיג תוצאות זהות לניתוח בזמן קצר וכמעט ללא זמן החלמה. הלא הוא כמובן, פיסול אף. בעזרת שימוש בחומר מילוי מסוג חומצה היאלרונית, ניתן לתקן, ליישר וכמובן גם לפסל את האף. כל זה על ידי טכניקה עדינה וטבעית. התוצאה הרצויה שמתקבלת תהיה בהתאם לבקשת המטופל והמלצתו של ד"ר קליין.

כדאי לדעת, כי הליך של פיסול אף מתאים במיוחד במקרים בהם המטופל סובל ממצבים של גבנון או גשר אף שקוע במיוחד. לעומת זאת, במקרים של אסימטריה או פגם במפתח הנחיריים יידרש ניתוח אף. פיסול אף הוא בחירה ייעודית גם במקרים בהם אין אפשרות לבצע ניתוח אף מסיבה כזו או אחרת. כדוגמת רגישות לחומרי הרדמה או חששות מתוצאות בלתי הפיכות.

כיצד הטיפול מתבצע?

פיסול אף נעשה באמצעות חומרי מילוי. בהליך עצמו, מתבצע אלחוש מקומי של האזור בו מטפלים. במקרה זה – האף, ולאחר מכן הזרקה של חומצה היאלרונית. חומר מילוי זה נחשב לבטוח במיוחד לשימוש, משום שהוא קיים באופן טבעי בגוף האדם. שימוש בחומצה היאלרונית לפיסול ומילוי מעניק את היכולת לעצב רקמות ואזורים נרחבים בפנים ובגוף, ובייחוד אזור האף.

בשונה מניתוח אף רגיל, בטיפול של פיסול אף, המראה של האף משתנה מיד וללא ציפייה. אין צורך בחששות מהתוצאה או חבישות למשך ימים ארוכים. באמצעות הזרקה של חומצה היאלרונית למקומות ספציפיים באף, ניתן לפסל את מראה האף מחדש. התהליך עצמו מתבצע בהרדמה מקומית וכמעט ללא כאבים. יתרון בולט במיוחד של פיסול אף הוא שמירה על המראה הטבעי של האף בהתאם למבנה הפנים. אף מנותח מאוד יכול לשנות את הפנים באופן משמעותי ואפילו למשוך אליו תשומת לב מיותרת. עם פיסול אף, צורתו הטבעית של האף נשמרת, רק ללא הפגמים שנלוו אליו במשך השנים. לאחר ההליך, מתקבל מראה טבעי, חינני ואסתטי. המטופל או המטופלת נהנים מאף סימטרי שמתאים לפנים שלהם ומעניק להן חן.

ברוב המקרים, התוצאות של פיסול אף נשמרות עד לתקופה של כשנתיים. בכל זמן ניתן לחדש את תוצאות הטיפול. אפשר לעצב מחדש או לתקן את מבנה האף עד להגעה למראה הרצוי.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ