חומצה מסוג סקולפטרה רעננות טבעית לפנים

עם הזמן והגיל, עור הפנים שלנו נתון ללא מעט שינויים. העור באזור הפנים הוא עדין במיוחד, ועם השנים הוא הופך לפחות אלסטי, דק ויבש יותר. מצב זה נוצר בעיקר בעקבות איבוד משמעותי של סיבי קולגן. למעשה, מחקרים מראים כי העור שלנו מאבד מיכולת ייצור סיבי הקולגן שלו כ-1% בכל שנה. עם הגיל והתבגרות העור, הלחות הטבעית בפנים הולכת ופוחתת. נוצר מצב של עור פנים בעל מראה עייף ומבוגר, לצד קמטים וקמטוטים. תחום הרפואה האסתטית המתקדם יצא בפתרון חדשני ומהפכני ביותר, המאפשר ייצור של סיבי קולגן בעור. לאחר סדרת טיפולים של הזרקות עדינות במקומות ייעודיים בעור, סקולפטרה חומצה יכולה להעניק לעור הפנים מראה חינני, צעיר, קורן ומחודש. סקולפטרה חומצה הוא חומר חדשני ומתקדם ביותר בעולם הרפואה האסתטית, עם פופולריות הולכת וגדלה. זהו חומר מילוי שנוצר במיוחד במטרה להפוך ולהאט את תהליך ההזדקנות של עור הפנים באופן טבעי.

מה זה בעצם סקולפטרה חומצה וממה החומר מורכב?

סקולפטרה חומצה הוא חומר מילוי חדשני ומהפכני המורכב מחומצה פולי לקטית סינטטית. חומר זה נחשב לבטוח במיוחד לשימוש משום שהוא נוצר באופן טבעי בגוף האדם. צורה טבעית של חומצה פולי לקטית מיוצרת על ידי שרירי הגוף במהלך אימון גופני. החומר פועל להגדלה הדרגתית של עובי העור ובכך מעניק לו נפח, לחות, אלסטיות ויציבות. הוא ממלא את הקמטים והקמטוטים באזורים הרצויים ויוצר מראה טבעי, צעיר ורענן.

כיצד טיפול באמצעות סקולפטרה חומצה מתבצע?

הטיפול הקוסמטי החדשני והמהפכני באמצעות סקולפטרה חומצה נערך על ידי מנתח פלסטי מומחה לרפואה אסתטית. הרופא מבצע הזרקה נקודתית לאזורים הרצויים באמצעות מחט או קנולה. טיפול בסקולפטרה חומצה מתבצע תחת אלחוש מקומי ואורך בין חצי שעה לשעה, בהתאם למצבו של המטופל. לאחר קבלת הטיפול בהזרקה החומר נספג בעור. העבודה העיקרית של סקולפטרה חומצה היא בעצם לחדש את העור באזור ההזרקה. החומר מעודד ייצור של סיבי קולגן המעניקים לעור אלסטיות, נפח ולחות לצד מראה עור יציב וחלק.

המטופלים שעוברים את הטיפול החדשני בסקולפטרה חומצה יכולים לחזור לשגרת החיים והעבודה שלהם כבר ביום הטיפול. לטיפול בסקולפטרה חומצה קיימת השפעה גם על טיפול בסימפטומים של תהליכי הזדקנות העור על ידי ייצור קולגן באופן טבעי והדרגתי עד לקבלת מראה צעיר, רענן וחינני.

מה ההבדל בין סקולפטרה חומצה לבין חומרי מילוי אחרים?

מרבית חומרי ההזרקה האחרים לפנים בתחום הרפואה האסתטית מתבססים על מתן נפח ומילוי. לעומת זאת, הזרקת סקולפטרה חומצה נועדה במטרה לעודד את ייצור סיבי הקולגן בעור. סיבי הקולגן מביאים לשיפור משמעותי של מרקם העור, בכך שהם מקנים לו גמישות, יציבות, ונפח טבעי. חומרי מילוי אחרים כדוגמת חומצה היאלורונית מאפשרים עיצוב ופיסול של חלקים בפנים, בעוד סקולפטרה חומצה מעניק לעור את האפשרות לייצר נפח ואלסטיות באופן טבעי לאחר סדרת הטיפולים הנדרשת.

בטיפול בו נעשה שימוש בסקולפטרה חומצה, בעצם מתבצע חידוש של ייצור הקולגן בעור ויצירה מוגברת של סיבי קולגן חדשים. בזכות כך הם מעניקים לעור טשטוש והעלמה של קמטים עדינים, לצד מיצוק של העור, הגברת האלסטיות שלו ושיפור מראה הפנים. במקרים בהם ישנם קמטים עמוקים יותר שנוצרו עם השנים כמו קמטי הבעה – כנראה ויעלה הצורך בטיפול משלים כדוגמת מילוי בחומצה היאלורונית להחלקת קמטים או שיתוק עדין של השרירים באמצעות בוטוקס.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ