לפני ואחרי ניתוח אף

האופציה של ניתוח אף מעוררת עניין רב גם אצל נשים וגם אצל גברים. המחשבה על שינוי האיבר שנמצא בדיוק במרכז הפנים, ולכן משפיע על המראה שלהם במידה רבה, מתחילה בחלק גדול מהמקרים כבר בגיל ההתבגרות, וכמובן שגם בגיל מבוגר יותר עדיין לא מאוחר ליצור את השינוי המבוקש. אחת הסיבות לעניין ולמוטיבציה היא התמונות שמציגות את האף לפני הניתוח ואחריו – וההבדל המשכנע במראה. בעמוד זה תמצאו מידע על ההבדלים בין הלפני לאחרי שניתן לייצר באמצעות הליך כירורגי, וגם המלצות לגבי התייחסות נכונה לתמונות של לפני הניתוח ואחריו.

תמונות של ניתוח אף לפני ואחרי – דרך טובה להתרשם מהאפשרויות

לרוב בני האדם קל יותר לקבל מידע ויזואלי בהשוואה לטקסטים למשל, וכולנו מכירים את המשוואה לפיה תמונה טובה שווה אלף מילים. בהתאם לתמונות של ניתוח אף לפני ואחרי יש משקל נכבד בהחלטה לצאת לדרך ולעבור את ההליך הכירורגי. כשאדם שלא אוהב את האף שלו רואה אף דומה לשלו, בתמונת ה’לפני’ כמובן, ולידה את המראה שאפשר להגיע אליו באמצעות ניתוח, הוא כמובן יתמלא במוטיבציה לעבור את התהליך וכך לדאוג שגם לו יהיה את האף של ה’אחרי’.

יחד עם זאת חשוב להדגיש שלכל אדם יש מאפיינים פיזיולוגיים אחרים. גם כשהאפים נראים דומים, ייתכנו הבדלים ביניהם, ולכן אפשר להתרשם מהתמונות של ה’לפני’ וה’אחרי’, אבל במקביל להבין שהתוצאות אצלכם לא יהיו בהכרח זהות.

ציפיות ריאליות

עוד סיבה טובה לבחון תמונות של אפים אחרי ניתוח ולידם תמונות של אותם אפים לפני השינוי היא שבדרך זו פוחת הסיכון לציפיות לא ריאליות. ציפיות מופרזות עלולות להוביל לעוגמת נפש של ממש, גם כשמכל הבחינות ובמבחן אובייקטיבי הניתוח הצליח. כמובן שכירורג פלסטי ותיק ואחראי לא מסתמך רק על תמונות ניתוח אף לפני ואחרי כדי לוודא שהציפיות ריאליות, אלא מקפיד גם להבהיר מראש מה ניתן לשנות באף ומה לא (ומוודא שהמסר הופנים היטב).

תופעות לוואי אחרי ניתוח אף

תמונות של ניתוח אף לפני ואחרי מציגות את התועלת הרבה האפשרית ממעבר הליך כירורגי זה. הן לא מציגות את החלק היותר מורכב בתהליך – ההחלמה. באופן טבעי אין טעם להראות תמונות של אפים עם תופעות הלוואי שאחרי הניתוח, אבל רופא בעל יושרה כמובן מפרט באוזני המטופלים והמטופלות את כל התופעות האפשריות אחרי ניתוח באף.

בפרט עלולה להופיע נפיחות ובפרט סביב העיניים, אזור שסובל גם משטפי דם בימים הראשונים אחרי הניתוח. עוד תופעת לוואי שכיחה היא כאב (שכדאי לפוגג באמצעות תרופות מתאימות), וכך גם תחושה כאילו האף סתום או שישנה נזלת מרובה. סיבוכים נדירים אפשריים הם דימום (בשעות הראשונות אחרי הניתוח זוהי תופעה נפוצה, אבל אם גם לאחר מכך ישנו דימום חשוב לפנות מיד לרופא שביצע את הניתוח), זיהום ופגיעה בחוש הריח.

טביעת העין המדויקת של הכירורג הפלסטי

מידע נוסף שמספקות תמונות של ניתוח אף לפני ואחרי הוא לגבי טביעת העין של הכירורג הפלסטי שמציג בדרך זו את ההישגים שלו. בפרט אפשר להתרשם ממידת התאמה של האף אחרי הניתוח למבנה הפנים וגם לאדם באופן כללי – התאמה מדויקת, והרמוניה נכונה, הן מפתח מרכזי בהצלחת התהליך ובהבטחת מקסימום שביעות רצון.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ