רק על ידי רופא מומחה
מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים מתבצע על ידי רופא מומחה. הצורך בניתוח עולה במצבים בהם קיימת צניחה משמעותית של הפנים והצוואר. מדוע ניתוח זה הפך לכה פופולרי בימנו, כיצד הוא מתבצע, ומדוע כדאי לעבור אותו רק אצל רופא מומחה? כל מה שרציתם לדעת על ניתוח מתיחת פנים מחכה לכם כאן.

מדוע מתיחת פנים אצל רופא מומחה הפכה לכה פופולרית?

זהו כבר מזמן לא סוד שהפנים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו בחיים. כנראה יצא לכם לשמוע את המשפט הזה בעבר, והדבר לא יכול להיות יותר מדויק. הפנים הן הדבר הראשון שאנשים שמים לב אליו. תעשיות הקוסמטיקה והניתוחים הפלסטיים משגשגות כבר שנים רבות בדיוק בזכות עובדה זו. כולם רוצים שיהיה להם עור פנים רענן, צעיר ומתוח. הבעיה היחידה היא, שאף אחד לא יכול לברוח מנזקי הזמן וכל השינויים שהוא מביא עמו. עם השנים, עור הפנים מאבד מהחיוניות והמוצקות שלו. לאט לאט מצטרפים קמטים נוספים, עור רפוי, ומראה כללי קצת יותר "עייף" ופחות חיוני. גורמים חיצוניים כמו גיל, עישון, חשיפה לשמש, תזונה, תורשה, קצב חיים ועוד – גם הם משפיעים על עור הפנים באופן משמעותי.

מתיחת פנים על ידי רופא מומחה היא הפתרון האידאלי עבור אלו מכם שמעוניינים להשיב את המראה החיוני, המוצק והצעיר לפנים שלכם. זהו ניתוח קליל יחסית, שכל אחד יכול לבחור לעבור בשלב זה או אחר בחייו, נשים וגברים כאחד. יופי ואסתטיקה תמיד היו בעלי חשיבות גבוהה. בייחוד בימינו, כשכולם רוצים להראות כמה שיותר צעירים וזוהרים. רופא מומחה יבצע את הניתוח באופן מדויק, מקצועי ונכון. תוכלו ליהנות מתוצאות מרשימות בזמן יחסית קצר, ולהיות בטוחים שהכל נעשה בדיוק כמו שצריך, תוך שמירה על מראה טבעי שמתאים למבנה הפנים שלכם. הניתוח יחזיר לכם את תחושת הביטחון העצמי, "יפתח" את הפנים שלכם – ואתם תרגישו נפלא.

כיצד מתבצע ניתוח מתיחת פנים על ידי רופא מומחה?

במהלך הניתוח מבוצעת הרמה ומתיחה של העור ושרירי הפנים. בנוסף, גם תתבצע הזזה של שומן למקומות בהם הוא מדולל. ממש כפי שהשם מרמז, הפנים נמתחות לאחור. פעם, בניתוח מסוג זה, רופאים היו מותחים את שכבר העור העליונה בלבד. היום, עם התקדמות הטכנולוגיה והרפואה האסתטית, הרופאים מזיזים ומותחים גם את רקמת השריר והשומן. כך מתקבל מראה הרבה יותר טבעי ואסתטי. מטופלים רבים חוששים ממראה "מנותח" מדי לאחר טיפולים קוסמטיים. כאשר מבצעים ניתוח מתיחת פנים אצל רופא מומחה, אתם יכלים להיות בטוחים שהתוצאה המתקבלת תהיה האיכותית ביותר ותתאים למבנה הפנים שלכם. הניתוח מתבצע בהתאמה מלאה ואישית לכל מטופל ומטופלת, לפי מבנה הפנים הטבעי.

מעבר לשיטה הקלאסית של מתיחת פנים, בעשור האחרון התווספה שיטה נוספת. מתיחת הפנים בחוטים. החוטים נספגים ונעלמים בסופו של דבר ומותירים את הפנים עם מראה מתוח ומוצג. שיטה זו מעניקה פתרון מסוים שלא באמצעות ניתוח, אך טיפול זה לא מתאים לכולם. מתיחת פנים קלאסית, לעומת זאת, בהחלט יכולה להתאים לכל אחד שרוצה להפטר מעודפי עור וממראה "נפול".

למי מתאים ניתוח מתיחת פנים אצל רופא מומחה?

רופא מומחה יבצע ניתוח מתיחת פנים באנשים שמראים סימנים של הזדקנות. במקרים רבים, טיפולים לא פולשניים כדוגמת הזרקת חומרי מילוי כבר לא מספקים את התוצאה הרצויה. לרוב מדובר בבני 40 עד 70, אך ניתן לבצע את הניתוח גם באנשים מבוגרים יותר החושקים בו.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ