מתיחת בטן מחיר

כאשר אתם סובלים מבטן נפולה, כזו שפשוט לא מסתדרת בצורה אסתטית גם כשאתם שומרים על משקל תקין, מקפידים על פעילות גופנית ואף מנהלים תפריט בריא ומזין – יכול מאוד להיות שהפתרון בשבילכם ובשבילכן הוא ניתוח מתיחת בטן. לא בטוחים מה בדיוק מטרת הניתוח? רוצים לקבל את כל המידע הרלוונטי אודותיו בשביל להבין אם הוא יכול להתאים גם לכם? כל מה שתצטרכו לדעת כולל עלות ניתוח מתיחת בטן, במאמר מתיחת בטן מחיר שלפניכם.

מה היא המטרה בניתוח מתיחת בטן?

כל אחד ואחת מאיתנו שואף לגוף בריא ואסתטי. הבטן שלנו, היא לא פעם אזור שאנו כבני אדם מתעסקים בו, רוצים לשפר את המראה שלו, לנתח אותו במקרה הצורך וכמובן, לשמור על תזונה בריאה ותקינה על מנת שאותה בטן, תישאר בגבולות פרופורציונאליים לגוף שלנו.

חשוב להדגיש בנקודה זו, שניתוח מתיחת בטן אינו מהווה בשום מצב תחליף לדיאטה כלשהי או דרך מסוימת להפחתת משקל. על אף שבהליך הניתוחי ישנה פעולה של הסרת שומן, זו מתבצעת רק כחלק אסתטי במקרה הצורך ולא כחלק מרכזי של הניתוח.

המטרה של ניתוח מתיחת בטן אם כן, היא להסיר עודפי שומן ועור, לטשטש או להעלים צלקות, לחזק את שרירי הבטן ולשוות מראה של בטן מתוחה, עם מראה מוצק, אסתטית וכזו שמחמיאה לגוף.

למי ניתוח מתיחת בטן יכול להתאים?

ראשית, חשוב להבין שניתוח מתיחת בטן יכול להתאים לנשים ולגברים כאחד.

אצל נשים, הניתוח יוכל להתאים בדרך כלל אחרי הריונות ובמידה שהן גרמו לשרירי הבטן להיות רפויים, או לאחר שינויים קיצוניים במשקל הגוף כמו דיאטות דרסטיות וכדומה. גם אצל גברים הסיבות יכולות להיות דומות, תיקון בקעים וסימני מתיחה שונים לאחר שינויי משקל קיצוניים ועוד.

באופן כללי, כל אדם בין אם הוא גבר או אישה לאחר גיל ההתגברות ובמצב רפואי תקין, יכול לגשת לניתוח מתיחת בטן לאחר פגישה מקדימה עם כירורג מומחה ובמידה שהוא סובל מאחת או יותר משלושת הבעיות הבאות:

  • עור מדולדל ורופס בבטן.
  • עודפי עור באזור הבטן התחתונה.
  • הצטברות של שומן תת-עורי.

על הניתוח עצמו

ניתוח מתיחת בטן הוא הליך כירורגי הדורש הרדמה מלאה ובדרך כלל אשפוז למשך הלילה. בניתוח עצמו, הרופא המנתח מבצע תחילה חתך אופקי בתחתית הבטן, לאחר מכן מתבצע חיזוק של שרירי הבטן על ידי תפרים ותיקון של בקעים במידת הצורך. חיתוך נוסף מתבצע סביב הטבור. במקרים בהם יש צורך בפחות תיקונים אצל מטופלים מסוימים, ניתן יהיה להסתפק בניתוח 'מיני מתיחת בטן' אשר בו, סך הצלקות ואורכן יהיה קטן יותר.

מתיחת בטן: מחירים

מחיר ניתוח מתיחת בטן יכול להשתנות בין מטופל למטופלת וכן בין רופא לרופא.

ראשית, תלוי בהיקף הניתוח שיש לבצע שכן לכל אחד ואחת גוף שונה הדורש התאמות ופעולות מעט שונות. חשוב לדבר בפגישה המקדימה עם הכירורג המומחה, גם על עלות הניתוח הצפויה.

טווח המחירים לניתוח מתיחת בטן נע בין 30,000 ל-40,000 ₪ כאשר מדובר בניתוח מיני מתיחת בטן. ובין 45,000 ל-60,000 ₪, כאשר מדובר בניתוח מתיחת בטן סטנדרטי.

אל תתפשרו על עצמכם – ניתוח מתיחת בטן עושים רק אצל מומחה

ההחלטה היכן ואצל מי לבצע את הניתוח למתיחת בטן, יכולה להיות ההחלטה החשובה ביותר שתקבלו בנושא. זו יכולה להיות ההחלטה שתבדיל בין ניתוח מוצלח לבין כזה שלא, שתבדיל בין סיכונים שמתממשים לבין כאלו שנפתרים בקלות ובקיצור, ניתוח מתיחת בטן עושים רק אצל מומחה בכירורגיה פלסטית כמו ד"ר דב קליין.

 

אולי יעניין אותך גם:

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ