מנתח פלסטי בתל אביב

ניתוחים פלסטיים הינם הליכים כירורגיים אשר מאז נכנסו לחיינו בסערה, נותנים לכל אחת ואחד מאיתנו את האפשרות לתקן פרטים אשר איננו אוהבים במראה החיצוני שלנו. הקדמה הטכנולוגית, האפשרויות הבלתי נגמרות והחידושים שלא פוסקים מלהגיע פתחו בפנינו דלתות שונות כאשר רק דבר אחד נותר לקבוע, איך בוחרים מנתח פלסטי בתל אביב? לפניכם כל הפרטים על המרפאה הפרטית בתל אביב של אחד המנתחים הפלסטיים הכי בכירים בארץ ובעולם, ד"ר דב קליין. 

היכרות עם מומחה

הסיפור של ד"ר דב קליין מתחיל כבר לפני שנים רבות, עוד בשנותיו הצעירות של הד"ר. ד"ר קליין הגיע תחילה לאיטליה בזכות אהבתו לאמנות, ציור ופיסול ושם רצה ללמוד ולהרחיב את הידע שלו בתחומים אלו. אך החיים שינו לו את התכניות, כמו שקורה בפעמים רבות, וד"ר קליין פנה ללמוד רפואה באיטליה.

כיום, ד"ר קליין הוא אחד המנתחים הפלסטיים הבכירים בארץ ובעולם.

לאחר שסיים בהצטיינות את לימודי הרפואה באיטליה, חזר ד"ר קליין לארץ לבית החולים 'שיבא' שם עבר את ההתמחות שלו בכירורגיה פלסטית. לאחר מכן פתח מרפאה פרטית משלו ב-'מנדרין' שבתל אביב, שם היא נמצאת עד היום. במרפאה זו, הוא שילב גם מחקר לקידום שזיכה אותו בפרס "קפלן" החשוב והיוקרתי.

ד"ר דב קליין פיתח שיטות וטכניקות רבות בתחום הניתוחים הפלסטיים וניתן למצוא כיום רופאים פלסטיקאים מכל העולם, שהתמחו בשיטות אותן פיתח ד"ר קליין עצמו. בנוסף, ד"ר קליין הינו חבר באיגוד האירופי של כירורגיה פלסטית ומוזמן להרצות בנושאים שונים מהתחום, בכנסים ואירועים רבים ברחבי העולם. כמו כן, הוא מוזמן לנתח לצד מנתחים בכירים מהעולם, לדון ולייעץ לקולגות מהתחום ולעזור, היכן שרק ניתן.

פרטים ומידע חשוב על המרפאה בתל אביב

המרפאה הפרטית של ד"ר דב קליין בתל אביב נמצאת בבית מנדרין, מול חוף הצוק.

בכתובת: יוניצ'מן 21.

טלפון המרפאה: 03-6444722

ניתן ורצוי לקבוע תור לפגישת ייעוץ במרפאה, לפני כל ניתוח או טיפול אסתטי.

במרפאה, מלבד ד"ר קליין, נמצא גם צוות מקצועי, מנוסה ואדיב אשר יוכל לעזור לכם בכל שאלה, בקשה או התעניינות בטיפול מסוים. הצוות הרפואי של המרפאה הפרטית בתל אביב כולל בין היתר את שירי סנדלון רגב – מנהלת המרכז הרפואי, את שרון ברוך – מנהלת חברת הקוסמטיקה הרפואית המתקדמת ועוד רופאים שהתמחו בשיטת ד"ר דב קליין, אחיות, יועצות רפואיות ועוד רבים וטובים.

התהליך הכולל עם ד"ר דב קליין

כאשר אתם מחפשים מנתח פלסטי בתל אביב ובוחרים בד"ר דב קליין, אתם מקבלים הרבה יותר מרק ניתוח או טיפול אסתטי. עבור ד"ר קליין וצוות המרפאה הפרטית בתל אביב, ניתוחים אסתטיים הם הליכים רפואיים אשר נעשים מתוך בחירה חופשית ולא מכורח בריאותי כזה או אחר ולכן – ישנו דגש משמעותי על פגישות הייעוץ, על ההבנה של המטופל או המטופלת לקראת מה הם הולכים ועל הריאליות של התוצאות אותן ניתן יהיה להשיג.

לכן פעמים רבות, ד"ר קליין מבקש 2 פגישות מקדימות טרם הטיפול. בפגישות אלו תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי אודות הניתוח או הטיפול שלפניכם, יערכו כל הבדיקות והצילומים, תקבלו הדרכה של מה לעשות לפני הניתוח וכן אם יש צורך בבדיקות רפואיות נוספות. כמו כן, תוכלו לתאם ציפיות ולהבין מה בדיוק כוללים ההליך הניתוחי, שלב ההכנה ותקופת ההחלמה.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ