מחיר הקטנת חזה

מחיר הקטנת חזה

חזה גדול יכול להיות מקור לחוסר נוחות שמתבטא בכאבים פיזיים, שינויים בעמוד השדרה, הגבלה בתנועתיות, חוסר בטחון ומבוכה כתוצאה מהמראה החיצוני ועוד. ניתוח להקטנת חזה יכול לפתור את כל הבעיות הללו ולהעניק מראה חדש ובריא. אז מהו מחיר הקטנת חזה? מה הם סוגי הניתוחים והמשתנים שעל פיהם נקבע המחיר? ומה הוא הדבר החשוב ביותר שעליכן לבחור תחילה. הקטנת חזה מחיר – המדריך המלא.

  

מהי מטרת הניתוח ולמי הוא מתאים?

ניתוח להקטנת חזה הוא הליך רפואי פופולארי ושגרתי בתחום הטיפולים האסתטיים. מטרתו העיקרית של הניתוח משתנה בין מטופלת למטופלת, אך ניתן לומר שמטרת רוב הניתוחים להקטנת חזה היא ליצור חזה זקוף, מעוצב ואסתטי אשר יתאים לגוף המטופלת ובנוסף להפחית או להעלים את הכאבים ואת חוסר הנוחות שנגרמו עקב גודל החזה.

הניתוח יכול להתאים לנשים רבות אשר רוצות להקטין את גודל החזה שלהן ונתון פעמים רבות לשיקול דעתן של המטופלות, אך גם לנקודות הבאות:

 • ציפיות ריאליות ומוכנות לניתוח
 • אינה מעשנת לפחות 3 שבועות לפני הניתוח
 • בריאות כללית תקינה
 • גודל חזה המפריע לתפקוד היומיומי
 • גירויים בקפל שמתחת לחזה
 • כאבי גב, כתפיים או צוואר

ועוד.

מה הם המשתנים שמשפיעים על המחיר 

מחיר הקטנת חזה יכול להשתנות בהשפעת פרמטרים שונים, אשר בעקבותיהם המחיר יכול לעלות או לרדת באופן משמעותי. חשוב להבין שניתוח להקטנת חזה למרות היותו הליך פופולארי, אינו ניתוח פשוט כלל. לכן חשוב כל כך לבחור ברופא מומחה בכירורגיה פלסטית על מנת להקטין ככל האפשר את רמת הסיכון הכרוכה בהליך.

בין הפרמטרים העיקריים שמשפיעים על מחיר הקטנת חזה:

 • מורכבות הניתוח בהתאם למצב המטופלת
 • עלויות שימוש בחדר ניתוח
 • עלויות הצוות הרפואי הכללי ואיכותו
 • סוג הניתוח, השיטה והאופן בו נעשה הניתוח
 • הניסיון, המיומנות והמוניטין של הרופא המומחה המנתח

הקטנת חזה מחיר

המחיר מושפע כאמור מגורמים שונים שתלויים הן במטופלת, ברצונותיה ובמצב גופה והן ברופא המנתח, בצוות ועוד.

טווח המחירים של ניתוח להקטנת חזה במרפאת ד"ר דב קליין עומד על בין 55,000 – 45,000 ₪.

סוגי הניתוח והשיטות השונות להקטנת חזה

קיימות 2 שיטות עיקריות בהן נעשה שימוש בהקטנת חזה. סוגי הניתוח השונים והשיטות השונות, גם הם כאמור פרמטרים שעלולים להשפיע על מחיר הקטנת חזה.

בסוג הראשון של הניתוח מבצע הרופא חתך עורי שצורתו דומה לעוגן, כלומר חתך אשר מקיף את הפטמה ואז יורד בקו ישר ממרכזה כלפי מטה עד לקפל התחתון של השד ומשם חתך מתחת לשד. בסוג השני של הניתוח להקטנת חזה מבצע הרופא חתך המקיף את הפטמה וחתך נוסף מן הפטמה כלפי מטה בלבד.

השיטה ואופן הניתוח יקבעו על פי שיקול דעתו של הרופא המנתח. זו היא סיבה נוספת אשר בגינה ביצוע הקטנת חזה אצל רופא מומחה בכירורגיה פלסטית, בעל ניסיון עשיר ושם עולמי, חשובה כל כך.

מחיר ניתוח הקטנת חזה – השיקול החושב ביותר

עם כל הכבוד לשיקול הכלכלי החשוב, כאשר זה מגיע לגוף ולבריאות שלנו עלינו להציב מול עינינו שיקול אחד חשוב בהרבה. בחירת הרופא אשר יבצע את הניתוח, היא ההחלטה החשובה ביותר שתוכלי לקבל. כאשר את בוחרת ברופא מומחה לכירורגיה פלסטית בעל שם עולמי בתחום הטיפולים האסתטיים בכלל ובניתוחי חזה בפרט כמו ד"ר דב קליין, את יכולה להיות רגועה שהבחירה שלך תוביל אותך בדיוק למקום שרצית להגיע.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ