מחיר החלפת שתלים כמה עולה להחליף שתלים בחזה

הגדלת חזה הן הניתוח הפלסטי הפופולרי ביותר במדינות רבות שנה אחרי שנה בשני העשורים האחרונים. בחלק לא מבוטל מהמקרים נוצר צורך להחליף את השתלים כעבור כעשור. יש גם נשים שמבקשות לשנות את גודל החזה ולכן מחליפות את השתלים בשלב מוקדם יותר. בהתאם גם הביקוש להחלפות שתלים נמצא במגמת גידול, וכמו בכל החלטה בחיים כמעט השיקול הכלכלי נכנס גם הוא לתמונה. בעמוד זה תמצאו מידע על מחיר החלפת שתלים, כיצד הוא נקבע ומהם המצבים שבהם נדרשת פעולה זו.

העלות של החלפת שתלים בחזה

כמו כל ההליכים הכירורגיים במסגרת הרפואה האסתטית, גם לניתוח החלפת שתלים מחיר שאינו קבוע – אלא נמצא בטווח נרחב למדי של כמה עשרות אלפי שקלים.

יחד עם זאת כדאי לקחת בחשבון את העובדה שאמנם מחיר החלפת שתלים הוא כמובן גבוה, אבל כך גם התועלת. לפי הערכות שונות, ההחלפה תחזיק מעמד לפחות עשור, וזאת משום שהשתלים מהדור החדש הינם איכותיים במיוחד. כשמחלקים את המחיר של הניתוח לתשלומים חודשיים, התוצאה החודשית היא תשלום אפשרי, כבר סכום סביר ביחס לתמורה המרשימה.

כיצד נקבע מחיר החלפת שתלים?

התשובה לשאלה כמה עולה להחליף שתלים בחזה מושפעת מ-4 מרכיבים: עלות השתלים עצמם, שכרו של המנתח הפלסטי, העלויות הנלוות וסוג הניתוח.

לגבי השתלים עצמם, ההמלצה היא לא להתפשר על האיכות כדי לנסות לחסוך כסף. הדגמים המתקדמים מספקים גם מראה מדויק וטבעי ולכן גם מחמיא, וגם עמידות לטווח ארוך, וחבל לוותר על כך. את המנתח הפלסטי שבידיו מפקידים את מלאכת ההחלפה כדאי לבחור על סמך הניסיון בביצוע הליך ספציפי זה, ולקחת בחשבון שמוניטין והצלחות רבות באים לידי ביטוי גם בשכר גבוה יותר.

העלויות הנלוות כוללות את ההרדמה, חדר הניתוח והאשפוז אם יש צורך בכזה. סוג הניתוח הוא פרמטר חשוב במיוחד, ובפרט המחיר מתייקר כשההחלפה של השתלים "מנוצלת" לטובת הרמת חזה במקביל (וכמובן שבמקרה כזה גם התועלת תהיה גבוהה יותר).

באילו מקרים מתבצע ניתוח החלפת שתלים?

את הסיבות לביצוע ניתוח להחלפת שתלים אפשר לחלק ל-2 קטגוריות: פרקטיות ואסתטיות.

מבחינה פרקטית נוצר צורך בהחלפתם של השתלים אם השתל לא תקין או אם הגוף לא קולט אותו היטב. פגם בשתל עלול להיווצר עקב חבלה חיצונית וגם פשוט בגלל שהוא התיישן. כאמור שתלים מהדור הקודם מומלץ בדרך כלל להחליף לאחר כ-10 שנים, ובכל מקרה רצוי להגיע לבדיקה של כירורג פלסטי מנוסה כדי שיבחן את מצב השתלים הספציפיים אצלך בחזה.

תגובה לא תקינה של הגוף באה לידי ביטוי בעיקר בתופעה שנקראת קופסית – היווצרות רקמה צלקתית קשה וכואבת סביב השתל. חשוב להדגיש כי קופסית עלולה להתפתח גם שנים רבות אחרי הגדלת חזה, למשל כתגובה לדלקת שיניים או דלקת בדרכי השתן.

הנסיבות האסתטיות הן רצון לשנות את המראה הקיים. ישנם לא מעט מקרים שבהם אישה שהייתה שבעת רצון מאוד מתוצאות הגדלת החזה מבקשת לאחר מספר שנים להגדיל עוד את החזה או דווקא להקטין אותו. כאמור לפעמים מתלווה לכך גם בקשה להרמת חזה כדי לשדרג באופן כללי את המראה.

אולי יעניין אותך גם

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ