מומחה להרמת חזה מנתח מומלץ להרמה ועיצוב החזה

הרמת חזה מוצלחת נשענת גם על טביעת עין חדה וגם על מיומנות טכנית גבוהה. בהתאם חשוב לעבור את הניתוח – ובעצם את התהליך כולו, שכולל מפגש ייעוץ עוד לפני שמבצעים את הפעולות הכירורגיות, וליווי ותמיכה אחריהן – אצל מומחה עתיר ניסיון. בעמוד זה תוכלי למצוא מידע אודות המפתחות העיקריים להרמת חזה מושלמת ולהבין מדוע נדרשת מומחיות.

האפשרויות השונות של ניתוחים להרמת חזה

ראשית חשוב להבין שישנם מספר סוגים של הרמות חזה. אופציה אחת היא “רק” להחזיר לשדיים את זקיפות הקומה שאפיינה אותם בגיל צעיר יותר, אופציה שנייה היא לבצע הרמת חזה עם שתלים, כלומר שילוב של הגדלה והרמה וישנם גם מקרים שבהם ההמלצה תהיה לשלב הקטנת חזה עם ההרמה.

ההחלטה מתקבלת בסופו של דבר ע”י המטופלת, אבל באופן טבעי ישנו משקל נכבד להמלצה של איש מקצוע מנוסה. מנתח פלסטי שהוא מומחה להרמת חזה לא מסתפק בלבחון את המצב הקיים אלא לוקח בחשבון גם תהליכים עתידיים שמתרחשים באזור, בהתאם לגודל השדיים, גילה של המטופלת ופרמטרים נוספים. בדרך זו הוא יכול להבטיח מראה מחמיא ושביעות רצון לטווח ארוך – להבטיח וגם לקיים.

קשב מלא ורגיש לכל מי ששוקלת ניתוח

חשוב לזכור שגם אם הניתוחים הפלסטיים השונים הפכו נפוצים מאוד בשנים האחרונות, וגם אם אחוזי ההצלחה גבוהים ושיעור הסיבוכים מזערי, עדיין מדובר בהליך כירורגי לכל דבר – הליך שמחייב מוכנות מלאה ועוד קודם לכן צורך אמיתי בשינוי.

אחד האתגרים העיקריים של מנתח פלסטי, ובפרט כשמדובר על אזור החזה שמהווה מרכיב מרכזי בדימוי העצמי של נשים רבות, הוא לזהות מתי באמת צפויה תועלת משמעותית מהניתוח. כדאי לדעת שיש לא מעט מקרים שבהם החזה לא נפול עד כדי כך שיש צורך בהליך כירורגי. בנוסף יש מצבים שבהם מבחינה טכנית ניתן להרים את החזה ולהקנות לו נוכחות בולטת יותר, אולם הפעולה לא תספק את המענה הנכון לצורך הנפשי של האישה. בהתאם רק מומחה להרמת חזה בעל יכולות קשב גבוהות ורגישות מרבית יודע לזהות מתי באמת כדאי לעבור ניתוח. גם לניסיון יש תפקיד בזיהוי מדויק של המצב, וכמובן שנדרשת גם יושרה מלאה – אישה שמגיעה אל מנתח פלסטי ותיק ובעל מוניטין יכולה לדעת שהוא זכה לשם הטוב בדיוק בזכות האיכויות החשובות הנ”ל.

 

תוצאות מרשימות וסיכון מזערי לסיבוכים

הניתוחים השונים להרמת החזה, כשהם מבוצעים ע”י מנתח מיומן ועל בסיס תכנון מדויק, מניבים שיפור משמעותי לטובה – גם במראה החיצוני וגם בדימוי העצמי. מצד שני ייתכנו כאמור סיבוכים, כמו למשל א-סימטריה בחזה, הצטלקות לא אסתטית, נמק בפטמה או בעטרה, זיהום ועוד.

ככל שהמנתח מיומן יותר, כך הסיכון לסיבוך פוחת והמטופלת יכולה להיכנס לחדר הניתוח בראש שקט באמת. השקט הנפשי מבוסס גם על הידיעה שמומחה מנוסה יודע איך להוציא לפועל את התכנון, וכך להעניק לחזה זקיפות קומה מרשימה במיוחד.

בנוסף, מומחה להרמת חזה אמון גם על ליווי ותמיכה לאחר שהניתוח עצמו מסתיים בהצלחה. חשוב להדגיש כי תקופת ההחלמה הינה רגישה מאוד, ולמעשה גם אחרי שתופעות הלוואי מתפוגגות וניתן לחזור לשגרה, עדיין ישנם בלא מעט מקרים ספקות, חששות ובעיקר צורך להסתגל למציאות חדשה. נשים שעוברות הרמת חזה הן לרוב נשים בשלב רגיש באופן כללי בחייהן, ולכן מנתח מומחה שמספק ייעוץ ותמיכה הוא נכס של ממש.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ