כמה עולה מתיחת פנים?

ניתוח מתיחת פנים הינו הליך כירורגי עם השפעות דרמטיות על הנראות הכללית של הפנים. אנשים רבים אשר מעוניינים בניתוח, תוהים פעמים רבות מהי העלות האפשרית של ניתוח שכזה. למעשה, התשובה לשאלה הזו אינה חד-משמעית ותלויה בגורמים רבים שחלקם תלויים במטופל וחלקם במנתח הכירורגי, כמו גם בסוג הניתוח. אם כן, במאמר הבא ננסה להסביר מהם הגורמים שישנו את המחיר או במילים אחרות – כמה עולה מתיחת פנים?

מהו ניתוח מתיחת פנים?

ניתוח מתיחת פנים הוא הליך כירורגי שמטרתו להצעיר את מראה הפנים על ידי מתיחת העור והסרת עודפי עור ושומן. הוא יכול להיעשות באזורים שונים בפנים, כולל המצח, הרקות, הלחיים, הצוואר והלסת.

ניתוח זה זמין עבור כל מי שאינו מרוצה מהעור באזור מסוים בפנים, או מהעור בכל אזור הצוואר והפנים. חשוב להדגיש שהניתוח למתיחת פנים אינו משנה את מרקם, הרכב העור או מעלים כתמים ופיגמנטציה. מטרתו כאמור היא מתיחת העור והקניית מראה צעיר, בריא ורענן.

תוצאות הניתוח, תלויות לרוב באיכות העור של המטופל שמושפעת מהרגלים כמו תזונה, שינה או חשיפה לשמש, כמו גם מפרטים גנטיים כמו סוג העור, המרקם שלו והעובי שלו. בנוסף, תוצאות הניתוח תלויות כמובן גם במנתח הכירורגי, ביכולות שלו, בשיטה בה הוא משתמש וביעדים שעליהם התקבלה הסכמה מראש.

מהם הגורמים העיקריים שישפיעו על עלות ניתוח מתיחת פנים?

עלות ניתוח מתיחת פנים כאמור, איננה קבועה ומשתנה על פי גורמים שונים.

לפניכם המרכזיים שבהם:

  • סוג הניתוח: ניתוח מתיחת פנים קלאסי למשל, יעלה יותר מניתוח מיני מתיחת פנים.
  • ניסיון המנתח: מנתחים מנוסים יותר נוטים לגבות יותר בשל ניסיונם המקצועי הרב והתוצאות המוכחות.
  • מיקום המרפאה: לרוב, מרפאות אשר ממוקמות באזורים יקרים יותר אף יגבו יותר בכדי לכסות על העלויות היקרות יותר.
  • היקף הניתוח: מורכבות הניתוח משתנה בין סוגי הניתוח השונים וכן בגלל מצב המטופלת ולכן, ניתוחים מורכבים יותר יעלו באופן טבעי יותר.
  • הרדמה: סוג ההרדמה ישפיע גם הוא על עלות הניתוח. ד”ר דב קליין מבצע את הניתוח בהרדמה מלאה, אך ישנה גם אפשרות להרדמה מקומית בהתאם לסוג הטיפול או הניתוח – ד”ר דב קליין הוא למעשה הכירורג היחידי בארץ שמבצע את הניתוח גם בהרדמה מקומית.
  • ביטוח: ביטוח בריאות פרטי יכול לכסות חלק מהעלות ולכן חשוב להתחשב גם בעלות הביטוחית של הניתוח.

כמה עולה ניתוח מתיחת פנים?

טווחי המחירים משתנים כאמור מסיבות שונות, הטווחים הם:

  • ניתוח מתיחת פנים קלאסי: 55,000-75,000 ₪.
  • מיני מתיחת פנים: 35,000-55,000 ₪.

טיפים לקבלת התמורה הטובה ביותר למחיר ניתוח מתיחת פנים

בכדי לקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם, חשוב תמיד לבדוק טרם הניתוח ובחירת הרופא, פרטים שונים שיכולים להועיל.

  • מחקר: אל תוותרו על מחקר אודות הכירורג המנתח, קריאת המלצות, עריכת השוואת מחירים ובדיקה מעמיקה של סוג הניתוח ושל הרופא.
  • פגישת ייעוץ: קבעו פגישת ייעוץ עם המנתח הפלסטי. במהלך הפגישה, תוכלו לקבל הסברים על כל תהליכי הניתוח, על התוצאות האפשריות והריאליות וכן על כל העלויות הכרוכות בניתוח מתיחת פנים.

לסיכום – ערכו בדיקה מקיפה ואל תתפשרו על עצמכם

עלות ניתוח מתיחת פנים משתנה בהתאם לגורמים רבים. חשוב לערוך מחקר ולשקול את כל האפשרויות לפני קבלת החלטה. לא פחות חשוב לבחור במנתח מיומן עם ניסיון עשיר בניתוחי פנים ואלפי הצלחות.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ