על נשיות וחושניות כל מה שרציתן לדעת על מילוי שפתיים

לא בכדי הפכו מילויי השפתיים לאחד ממוקדי תשומת הלב והפופולאריות בתחום האסתטיקה וטיפולי הפנים. מיקומן במרכז הפנים, התנועה המתמדת שלהן והמיתוג שלהן בתור סמל החושניות והנשיות, גרמו למילוי שפתיים להיות עניין מקובל מתמיד. אז מה התהליך? איך זה מתבצע? למי זה מתאים? והאם יש חשיבות בבחירת הקליניקה או הרופא המטפל? כל התשובות בפנים.

מה היא המטרה במילוי שפתיים?

השפתיים שלנו. אנחנו מדברים באמצעותן, אוכלים דרכן ואפילו מנשקים את האהובים והאהובות שלנו איתן. אם כן, לשפתיים עבות ובשרניות יש לא מעט יתרונות והן תורמות לא רק למראה חיצוני שלם ואסתטי, אלא גם להעלאת הביטחון העצמי, לחושניות ולהקרנת נשיות בוהקת.

למי הטיפול מתאים?

מילוי יתאים לכל מי שרוצה לעבות ולמלא את השפתיים שלה, ושהבריאות שלה תקינה ומאפשרת את הטיפול. בנוסף, כל מי שנרתעת מעט יותר מאקט המצריך פעולות כירורגיות כגון שתלים או הזרקה של שומן עצמוני, יכולה למצוא במילוי שפתיים על ידי סיליקון ג'ל או מחומצה היאלורונית את מבוקשה, שכן אלו פעולות פשוטות יותר שלא מצריכות התערבות כירורגית.

מה הן הבעיות שהטיפול יכול לפתור?

מילוי שפתיים או עיבוי שפתיים, יכולות להביא להרגשה נפלאה ולמראה נחשק. אך בנוסף, יש מספר בעיות נוספות שהוא פותר, וביניהן:

  • שפתיים דקות – יש נשים שנולדות עם שפתיים עבות ובשרניות באופן טבעי, אך עבור כל אותן הנשים שנולדות עם מבנה דק יותר, יכול להיות שזה הפתרון המושלם.
  • <strong>שפתיים סדוקות – אמנם המטרה העיקרית במילוי היא לעבות אותן, אך שפתיים סדוקות, מלאות ועבות ככל שיהיו, לא יעניקו את המראה המלא והנחשק. מילוי יכול לפתור גם את הבעיה הזו.
  • שפתיים שאיבדו מהנפח – בחלוף השנים ובאופן טבעי, הגוף שלנו משתנה והשינוי לא פוסח גם על השפתיים שלנו, שעלולות לאבד מהנפח שלהן. ירידת נפח בשפתיים היא עניין טבעי לחלוטין, אך מילוי הוא פתרון שיכול להחזיר את הגלגל מספר שנים אחורה, לפחות באזור השפתיים.

מה כולל התהליך ואיך הוא מתבצע?

ראשית חשוב להבין שיש מספר שיטות וטכניקות למילוי. כמו כן, ישנם חומרים שונים בהן ניתן להשתמש עבור המילוי עצמו, חלק מאותם חומרים כוללים בין היתר סיליקון ג'ל, את משפחת החומצות ההיאלורונית, שתלים, הזרקת שומן עצמי ועוד.

בעוד חלק מאותם חומרים דורשים טיפול כירורגי שגורר באופן טבעי התאוששות ארוכה יותר, טיפולים אחרים כמו הזרקת חומצה היאלורונית או סיליקון ג'ל בטוחים ומומלצים יותר ברוב המקרים.

הזרקת חומצה היאלורונית למילוי שפתיים: חומצה היאלורונית היא חומר טבעי שנמצא בגוף שלנו, תפקידה לייצר נפח בעור הפנים ולהעניק לו מראה צעיר ובריא. עם השנים שעוברות, החומצה הולכת ונספגת בגוף שלנו בהדרגה והעור שלנו מאבד מהמראה הצעיר שלו באזורים שונים בפנים, כולל כמובן בשפתיים. החומצה המוזרקת, היא למעשה מקור חלופי של אותה חומצה היאלורונית טבעית שבגופנו, והיא באה למלא את אותו התפקיד, ליצור נפח, עיבוי ומראה בריא לשפתיים.
הזרקת סיליקון ג'ל למילוי שפתיים: סיליקון ג'ל הוא חומר המשמש למילוי שפתיים וקמטים באזור הפה. הסיליקון המוזרק ממלא את חריצי הקמטים ומטשטש אותם. פעולה כזאת באמצעות סיליקון ג'ל דורש לעיתים ובהתאם למבנה השפתיים של המטופלת, מספר טיפולים. אך התוצאה הסופית נשמרת למספר שנים.

האם יש חשיבות בבחירת המקום למילוי שפתיים?

לבחירת הקליניקה והרופא המטפל יש חשיבות דרמטית בכל הנוגע לטיפולים אסתטיים. כאן נכנס לתמונה ד"ר דב קליין. ד"ר קליין הוא אמן בתחומו, ממש כמו פסל או צייר, אך חשוב מכך – ד"ר דב קליין הוא רופא, אחד המנתחים הפלסטיים המובילים בעולם ומומחה בכירורגיה פלסטית. לכן כאשר אתן עומדות בפני הבחירה היכן לבצע את הטיפול, ד"ר דב קליין הוא הטלפון הבא שלכן.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ