הצערת עור הפנים באופן טבעי עם חומצת סקולפטרה

העור שלנו חווה שינויים רבים עם השנים. בשל היותו עדין, עור הפנים הוא הראשון שמרגיש אותם. עם הזמן העור הופך רפוי, מאבד מהאלסטיות שלו ונוצרים קמטים, קמטוטים ושקעים. הם מעניקים מראה עייף ומבוגר, שאנשים רבים לא מעוניינים בו ומעדיפים לקחת את מראה הפנים שלהם לידיים. היום, בזכות התקדמות הטכנולוגיה בתחום הרפואה האסתטית, קיים מגוון רחב של טיפולים להצערת העור, מילוי קמטים, הענקת נפח וגמישות, עיצוב ופיסול חלקים רצויים בפנים, ועוד טיפולים רבים אחרים.

אחד הטיפולים הפופולריים ביותר בתחום נעשה באמצעות הזרקה של חומרי מילוי. חומרי המילוי, כפי שהשם מרמז, ממלאים אזורים ייעודיים בפנים, מוסיפים להם נפח ומצעירים את מראה העור. חומצת סקולפטרה הוא חומר מילוי מומלץ ופופולרי במיוחד מבין הרבים האחרים. החומר נמצא בשימוש כבר משנת 1999 בכל רחבי אירופה. במהרה סקולפטרה נכנס לשימוש גם בארה"ב וזכה לפופולאריות רבה בתחומי הדרמואסתטיקה. מטרתה של חומצת סקולפטרה היא מילוי של נפחים באזורים בפנים, שקעים באזור העיניים, חריצים מסביב לפה, שקעים בסטר, ואזורים נוספים. חומר מילוי ייחודי זה מסוגל להעניק למטופלים מראה צעיר, רענן וחינני ולשפר את מרקם העור.

מה היא חומצת סקולפטרה ולמי היא מתאימה?

העור שלנו זקוק לרמה גבוהה של סיבי קולגן על מנת שהוא יוכל להראות טבעי, בריא צעיר ורענן. ייצור סיבי הקולגן בעור שלנו פוחת בכ-1% בכל שנה. איבוד סיבי הקולגן מחליש את העור ומוביל לאיבוד של נפח. בעקבות כך, הוא גורם לשינויים במראה עור הפנים והעור מאבד מהגמישות שלו. תהליכים אלה גורמים להופעה של סימני הזדקנות כמו קמטים, יובש וצניחה של עור הפנים.

סיבי קולגן בעצם תורמים לשיפור משמעותי של מראה ומרקם העור. הם מעניקים לו יציבות, אלסטיות, נפח ולחות. חומצת סקולפטרה הוא חומר מילוי ייעודי המעודד ייצור מחודש של סיבי קולגן בעור. זהו חומר חדשני טבעי לחלוטין, שהרכבו חומצה פולילקטית. עיקר הפעולה של חומצת סקולפטרה היא לעודד את היצירה של קולגן וסיבי אלסטין הנמצאים בשכבת העור שלנו, ואחראים על האלסטיות והחיוניות של העור. לאחר הטיפול מתקבל מראה עור פנים חלק מקמטים, צעיר ורענן. הטיפול מתאים לנשים וגברים כאחד, בגילאים 30 פלוס, שמעוניינים לשפר את מראה עור הפנים שלהם. כדאי לדעת, כי חומצת סקולפטרה הוא חומר מילוי המיועד בעיקר לשימוש באזור הפנים, צוואר, ידיים, זרועות, סביב אזור הטבור, גב, וישבן.

כיצד מתבצע טיפול בחומצת סקולפטרה?

הטיפול אורך בין חצי שעה לשעה בהתאם לאזור הטיפול ומצבו של כל מטופל. ההליך מתבצע על ידי מומחה לרפואה אסתטית וכירורגיה פלסטית. קודם כל, הרופא המטפל מורח משחת הרדמה ומחטא את האזור. לאחר שהאזור מאולחש, החומר מוזרק באמצעות מחט דקה או קנולה מתחת לעור. הטיפול דורש מספר סריות על מנת שיהיה אפקטיבי. לרוב הוא מורכב מלפחות 2 פגישות טיפוליות בהפרש של לפחות של בין ל-6 שבועות בין אחת לשנייה. לאחר הטיפול, יש לעסות את האזור המוזרק במשך 5 ימים, כמה פעמים ביום למשך מספר דקות. התוצאה הסופית של הטיפול ניכרת מספר שבועות לאחר ההזרקה והטיפולים. לאחר זמן מה ניתן לראות הרמה ברורה של הרקמה באזור המוזרק. החשיבות בטיפולים בחומצת סקולפטרה היא בעיקר ההתמדה בטיפולים. כך העור הולך ומשתפר עם החודשים והתוצאות יכולות להישמר למשך זמן רב.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ