המדריך השלם ל הרמת גבות

אפשר להגיד שהרמת גבות הוא הניתוח ששיגע את כל העולם בשנים האחרונות. לאחרונה אנו רואים יותר ויותר נשים (וגברים) עם גבות חתוליות ומורמות, שמקנות להם מראה אסתטי, סקסי ומרשים במיוחד. עם השנים וכל השינויים שהן מביאות עמן על הגוף והפנים שלנו, הגבות מאבדות מהצורה שלהן ומתחילות לצנוח כלפי מטה. מתקבל מראה עייף, לא חיוני ומבוגר. ניתוח הרמת גבות הוא הפתרון האידאלי במקרים אלו. הוא מרים את הגבות, פותח את הפנים והעיניים ומעניק למטופלים מראה הרבה יותר רענן. אז מה כה מיוחד בניתוח זה וכמה הוא עולה בכלל? ריכזנו כאן עבורכם את כל מה שרציתם לדעת בנוגע לניתוח הרמת גבות, כולל השאלה הגדולה – המחיר.

אז מהו בעצם ניתוח הרמת גבות וכיצד הוא מתבצע?

ניתוח הרמת גבות מיועד לטפל בעור רפוי באזור המצח, הגבות והעפעף העליון. כשמו כן הוא, הניתוח "מרים" את הגבות ומעניק לפנים מראה חיוני וצעיר הרבה יותר. ברוב המקרים בניתוח הרמת גבות משתמשים בהרדמה מקומית, אך ניתן גם לבקש הרדמה כללית במקרים מסוימים.

קיימים כמה סוגים שונים של ניתוח הרמת גבות. הרמה ישירה, קלאסית ואנדוסקופית:

הרמה ישירה

מתבצעת בקו הגבה. הניתוח כולל הסרת עור במצח התחתון בקו השיער של הגבה. הצלקת מוסתרת בגבול שיער הגבה.

הרמת גבות קלאסית

כוללת חתך מתמשך באזור בצמוד לקו השיער. כך הרופא המנתח יכול להסתיר את הצלקת.

הרמה אנדוסקופית

המנתח מבצע מספר חתכים קצרים בקרקפת. לתוך החתכים מוכנסים בעדינות מצלמה זעירה ומכשיר ייחודי שמבצע את השינויים הנדרשים מתחת לעור ומרים את הגבות.

 

את הסוג המתאים לכם ביותר תוכלו לבחור באישורו והמלצתו של הפלסטיקאי המנתח. לפני הניתוח, תהיו חייבים בפגישת ייעוץ עם המנתח שלכם. בשיחה תדברו על המטרות שלכם מהניתוח, על מצב הבריאות הנוכחי וההיסטוריה הרפואית שלכם. המנתח יבחן את אזור המצח והעפעף עליון, תוך דגש על רקמת השריר. מנתח פלסטי מקצועי ומנוסה יעניק לכם את המראה האסתטי שתמיד רציתם.

למי מתאים ניתוח הרמת גבות?

רוב האנשים שיבחרו לעבור ניתוח הרמת גבות, יהיו מעל גיל 40. בגילאים האלו, הפנים עוברות שינויים רבים ומשמעותיים. העור צונח, מאבד מהאלסטיות שלו, והגבות צונחות גם הן. הניתוח מתאים לנשים וגברים כאחד, שרוצים להשיב את החיוניות לפנים שלהם ולזכות במראה צעיר ורענן יותר. עם זאת, חשוב לזכור שניתוח הרמת גבות מתאים לא רק לאנשים מבוגרים. ניתוח זה בסופו של דבר עוזר לשנות את מבנה הפנים במידה מסוימת ומקנה לו מראה אסתטי יותר. כל עוד אתם מעל גיל 18, ולא מרוצים ממראה הפנים הטבעי שלכם – אתם יכולים ליצור אפקט מורם יותר באמצעות ניתוח זה ולהשיג שינוי משמעותי במראה שלכם. ניתוח זה עוזר בתחושת הדימוי העצמי, מעלה ביטחון ומותיר אתכם שלמים עם המראה החיצוני שלכם, לצד תחושה נהדרת.

ומה בנוגע למחירים של ניתוח הרמת גבות?

מהו טווח המחירים של ניתוח הרמת גבות? ובכן, ניתוח זה יעלה לכם בין אלפי שקלים לעשרות בודדות של אלפי שקלים. התשלום מתחלק לכמה אלפי שקלים עבור חדר ניתוח, וכן כמה אלפי שקלים נוספים עבור הניתוח עצמו, הבדיקות והמעקב.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ