המלצות עבור ניתוח אף

הטבע יצר לנו אף כדי שנוכל להריח וכך לקבל עוד מידע יקר ערך על המציאות שסביבנו. האבולוציה הפכה את האיבר הזה לגורם בעל השפעה ניכרת גם על הדימוי העצמי של בני אדם רבים. כשאדם חושב שהאף שלו ארוך מדי, מעוקל, לא סימטרי או שיש בו פגם כזה או אחר, התוצאה תהיה ביטחון עצמי ירוד, ולמעשה בלא מעט מקרים האדם לא מצליח לראות את היופי שיש במרכיבים האחרים של הפנים אלא אך ורק את האף. במצבים אלה כדאי לעבור ניתוח אף ועוד המלצה היא לוודא שההליך מבוצע ע”י כירורג פלסטי שכבר עזר לאנשים רבים שהתמודדו עם מצב דומה.

איך לבחון המלצות על מנתחים פלסטיים לקראת ניתוח אף?

דרך טובה אחת לאסוף לקראת ניתוח אף המלצות על כירורגים פלסטיים היא לפנות לחברים או מכרים שעברו את ההליך הכירורגי. באופן טבעי כדאי לפנות למי שהניתוח אכן יצר אצלם שינוי משמעותי לטובה במראה הפנים, עוד המלצה היא לבקש חוות דעת מפורטת ככל האפשר – גם לגבי אופן ביצוע הניתוח, גם לגבי הייעוץ לפני, גם לגבי הזמינות לאורך התהליך ובפרט בתקופת ההחלמה, גם לגבי המקום שבו התבצע הניתוח ובעצם לכל פרט שהאדם שכבר עבר את ניתוח האף יכול לספק.

תמונות לפני ואחרי ניתוח אף

עוד פעולה שמאפשרת להתרשם מהאיכות של מנתח פלסטי בהקשר של ניתוחי אף היא התבוננות בתמונות של מי שעברו אצלו את ההליך הכירורגי – תמונות של לפני הניתוח ואחריו. אפשר לעבור על התמונות באתר, וכשמדובר על מנתח פלסטי שביצע ניתוחי אף אצל מפורסמים, להתבונן בצילומי עבר שלהם ובצילומים עדכניים. בנוסף, אם מפורסמים כותבים אחרי ניתוח אף המלצות על הרופא שעזר להם לשדרג את האיבר אפשר להסתמך גם עליהן – מפני שהן בהחלט אינדיקציה לשביעות רצון אמיתית מהתוצאות.

התרשמות ישירה מהרופא

כשאוספים חוות דעת על רופאים לקראת ניתוח אף המלצות (בהקשר של ניתוח ספציפי זה) הן רק מרכיב אחד בהחלטה. השלב הבא הוא התרשמות ישירה מאותם מנתחים פלסטיים שיש לגביהם המלצות חיוביות. לשם כך כדאי להגיע למפגש ייעוץ, כמובן לא מחייב מצד המטופלים. במפגש זה ניתן להתרשם גם מהמקצועיות של הכירורג הפלסטי, גם מהגישה שלו, גם מהקשב וגם מהיושרה.

המנתח הפלסטי מצידו מנצל את המפגש כדי לבחון את האף ואת הדרכים שבהן ניתן לשפר את המראה שלו. הוא יסקור את השינויים האפשריים, כולל הסיכויים וגם הסיבוכים, וימליץ מה כדאי לעשות וגם מה לא כדאי – כשהעיקרון המנחה הוא מקסימום שינוי מצד אחד אבל שמירה על מראה טבעי והרמוניה עם שאר המרכיבים בפנים מצד שני.

ציפיות ריאליות

כשמתכוננים לקראת ניתוח אף המלצות הן דרך טובה לפוגג חששות ולצאת לדרך בראש שקט. דגש נוסף הוא ציפיות ריאליות.

הסיבה לכך היא שציפיות לא מציאותיות עלולות להוביל לעוגמת נפש אחרי הניתוח, גם אם הוא יצר שינוי משמעותי לטובה – רק בגלל הפער בין הציפיות למציאות. כאמור ניתן לשנות במידה ניכרת את האף, ולתקן פגמים שונים (בעיני האדם, כמובן), אבל יש גם מגבלות שונות, ובנוסף רצון לשמר מראה טבעי – ולכן מפגש הייעוץ משמש מנתחים פלסטיים אחראיים גם לטובת תיאום ציפיות.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ