שינוי קטן עם שדרוג גדול החלפת שתלים לקטנים יותר

אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר בקרב נשים בכל העולם, הוא ניתוח הגדלת חזה. הניתוח מתבצע באמצעות החדרה של שתלי סיליקון לחזה במטרה להגדיל ולעצב אותו. במקרים רבים, נשים העוברות את הניתוח מחליטות בשלב מסוים בחייהן שמידת השתלים שחשקו בה בהתחלה, כבר לא מתאימה להן. במקרים אלו, הן יבחרו לעבור ניתוח החלפת שתלים לקטנים יותר.

באילו מקרים יעלה הצורך בניתוח החלפת שתלים לקטנים יותר, למי הוא מתאים ולאיזו תוצאה ניתן לצפות?

למי ניתוח החלפת שתלים לקטנים יותר יכול להתאים?

כאשר אישה עוברת ניתוח פלסטי בו הוכנסו לה שתלי סיליקון לגוף, היא צריכה לקחת בחשבון שבשלב כלשהו בחייה היא תצטרך לבצע ניתוח החלפת שתלים. במקרים רבים, בחירת השתלים החדשים תתבצע תוך שינוי הגודל של השדיים לשתלים קטנים יותר. ההחלטה הסופית נעשית בהתייעצות ובליווי המנתח הפלסטי המומחה. הוא יעזור לך לשקול את בחירת השתלים, גודלם וצורתם האידאלית. חשוב לזכור, שבסופו של דבר זוהי בחירה משמעותית המשפיעה על התוצאה האסתטית והמראה של החזה.

ניתוח החלפת שתלים נחשב בעיני מנתחים פלסטיים רבים, כניתוח חדש שמעניק למנתח לעצב עבור המטופלת את החזה מחדש לשביעות רצונה. כדאי לדעת, שכאשר המטופלת עברה את ניתוח הגדלת החזה הראשון שלה אצל מנתח אחר, חשוב מאוד לשים לב לכל הפרטים הקטנים. המנתח החדש לא יכול לצפות באופן מדויק את ממצאי הניתוח ותיתכן תוכנית פעולה חלופית למהלך הניתוח. לכן, חשוב שכאשר את בוחרת לעבור ניתוח החלפת שתלים לקטנים יותר, הוא ייעשה במרפאה מקצועית, על ידי מומחה מנוסה לכירורגיה פלסטית.

 

באילו מקרים יעלה הצורך להחלפת שתלים לקטנים יותר?

ישנם כמה מקרים בהם אישה שעברה ניתוח הגדלת חזה בעבר, תבחר להקטין את השתלים:

העדפה אסתטית אישית

הסיבה העיקרית לצורך להחלפת שתלים לקטנים יותר, נובעת מסיבות של העדפה אסתטית. מה שנראה יפה בעינייך והתאים לך בעבר, לא בהכרח יתאים לך היום. בעבר, לפני כ-15 או 20 שנים, התפיסה בנוגע לניתוחי הגדלת חזה הייתה שככל שהחזה גדול יותר, כך הוא מושך יותר. קחו לדוגמא את פמלה אנדרסון, היא הייתה סמל מין בשנים אלו, בעיקר בשל גודל השדיים שלה. היום, ההפך הוא הנכון. האופנה השתנתה באופן משמעותי בשנים האחרונות, והיום ישנו דגש גדול על שימור המראה הטבעי לצד הגדלת החזה.

 

התיישנות השתלים עם הזמן

כאשר את עוברת ניתוח הגדלת חזה בשתלי סיליקון, זכרי שלאחר כ-10 שנים יהיה עליך להחליף אותם בשתלים חדשים. זאת משום שעם הזמן, השתלים מתיישנים ומתבלים. על מנת לוודא שהכל תקין, מומלצת החלפת שתלים. במידה וחשבת להקטין את גודל השדיים מסיבה כזו או אחרת, את יכולה לנצל את ההזדמנות ולקבל שתלים קטנים יותר המתאימים לך באופן מדויק.

 

אי נוחות בשל חזה גדול מדי

מקרה נוסף בו יהיה צורך בהחלפת שתלים לקטנים יותר, הוא כאשר החזה הגדול יוצר בעיות שונות. חזה גדול יכול להכביד. עם הזמן הוא עלול לגרור מצבים שונים שמובילים לאי נוחות כדוגמת קושי לשמור על יציבה נכונה ועמידה זקופה, כאבי גב כרוניים וכאבים או שקעים בכתפיים שנוצרים בגלל הלחץ שרצועת החזייה מפעילה על הכתפיים.

 

התוצאה הסופית של ניתוח החלפת שתלים לקטנים יותר היא שדיים מעוצבים ואסתטיים, שמשתלבים באופן נהדר עם צורת גופך ומתאימים לאישה שאת היום.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ