פיסול אף ותיקון אף ללא ניתוח

עיצוב ופיסול האף ללא ניתוח פלסטי, הינו הליך ממנו נהנים בשנים האחרונות מיטב כוכבי הוליווד.

זאת באמצעות הפלסטיקאים הטובים והמובילים בעולם. במרכז הרפואי ד”ר דב קליין, אנחנו מתמחים גם בשחזור אפים מורכבים שנהרסו בניתוחים קודמים. אלא שלשמחתנו, לא תמיד חייבים לנתח אפים מורכבים כאלה. באמצעות הזרקת חומרי מילוי ייעודיים מהטובים שיוצרו ניתן לבנות אף יפה וסולד ולחסוך ניתוח.

מהו פיסול אף?

עיצוב ופיסול האף ללא ניתוח פלסטי, הינו הליך ממנו נהנים בשנים האחרונות מיטב כוכבי הוליווד.

זאת באמצעות הפלסטיקאים הטובים והמובילים בעולם. במרכז הרפואי ד”ר דב קליין, אנחנו מתמחים גם בשחזור אפים מורכבים שנהרסו בניתוחים קודמים. אלא שלשמחתנו, לא תמיד חייבים לנתח אפים מורכבים כאלה. באמצעות הזרקת חומרי מילוי ייעודיים מהטובים שיוצרו ניתן לבנות אף יפה וסולד ולחסוך ניתוח. חומרי המילוי מוזרקים בטכניקת המיקרו-טיפות החדשנית ובאמצעותם ניתן לעדן גם אפים מקוריים, שלא עברו ניתוח. ההליך החדשני של פיסול אף מאפשר ליישר את גבנון האף ולשפרו. אפשר להגדיר את קצה האף ולהתחיל ליהנות מתמונות חזיתיות שלכם. כל זאת תחת אלחוש מקומי בלבד, ללא צורך בהתאוששות או החלמה. לאחר פגישת יעוץ אישית, ניתן לבדוק התאמה לפיסול האף ללא ניתוח ולקבל אבחנה להתאמה להליך פיסול האף – אף חדש ומעוצב ללא מגע סכין.

תיקון אף ללא ניתוח

לא תמיד אנחנו מרוצים ממה שהעניק לנו הטבע במרכז הפנים, הצורה של האף.
נכון, כולנו יודעים שניתוח פלסטי יכול לתקן ולסדר רוב מכריע של סוגי האפים – ולהפוך אותם למותאמים לפנים וראויים. אבל לא תמיד אנחנו מעוניינים בניתוח של ממש, עם הרדמה, חיתוך, החלמה ארוכה ושינוי קבוע. בדיוק לצורך הזה, השינוי הקל, הזמין והזמני, נוצרה ההזרקה לאף של חומצה היאלרונית היוצרת תיקון מפתיע ומרשים של הרבה מצורות האף הנפוצות והופכת אותן, בתיקון קל למותאמות לפנים ומרשימות עד כדי שינוי כללי במראה.

יתרונות פיסול על פני ניתוח אף

ההליך החדשני נקרא פיסול אף, ובאופן טבעי הוא מציע מספר יתרונות משמעותיים על פני האופציה הכירורגית.

ראשית, הוא לא מחייב הרדמה ועל כן גם ההתאוששות ממנו מידית, וזאת בניגוד לניתוח אף שמחייב פרק זמן של לפחות שבוע לטובת החלמה. שנית, השינוי במראה האף לאחר פיסולו בא לידי ביטוי מהר הרבה יותר מאשר בעקבות ניתוח – כבר תוך מספר ימים התוצאות מושלמות. למי שלמשל מבקש או מבקשת, לקראת אירוע חשוב, לשנות את מבנה האיבר שנמצא במרכז הפנים ועל כן מושך אליו תשומת לב רבה ומשפיע במידה לא מבוטלת על המראה החיצוני- האופציה של פיסול אף מספקת יתרון משמעותי. זאת משום שניתן לעבור את ההליך גם שבוע-שבועיים לפני האירוע ולהגיע אליו עם הלוק החדש והמשמח (ומשפר הדימוי העצמי, כמובן). עוד יתרון בלתי מבוטל לפיסול האף על פני הניתוח הוא העלות הכלכלית– מחירו של פיסול נמוך משמעותית ממחיר ההליך הכירורגי.

מה ניתן לשנות באמצעות פיסול אף?

ההליך של פיסול אף מספק מענה אפקטיבי לבעיות אסתטיות רבות הקשורות לאיבר זה.

ניתן לתקן א-סימטריה, לטשטש עצם בולטת, למלא שקעים, להרים את הקצה של האף, לפסל את ה”גבנון”, עידון נחיריים, להסוות בליטות ועוד. עוד מקרים שבהם כדאי לשקול את פיסול האף הם כשניתוח באיבר זה מסתיים בעוגמת נפש ולא מוביל למראה המצופה. במצב שכזה לעתים אין ברירה אלא לעבור ניתוח תיקון באף, אולם ייתכן גם שניתן לתקן את תוצאות ההליך הכירורגי בלי לעבור עוד ניתוח על כל הכרוך בכך (הרדמה, סיכון מסוים, החלמה ממושכת).

כיצד מנתח פלסטי מפסל את האף?

פיסול האף מבוסס על חומצה היאלרונית, אותה הגוף מייצר באופן טבעי ושנמצא בשירות הרפואה האסתטית למטרות רבות אחרות.

(כגון מילוי לחיים שקועות, החלקת קמטים בצדי הפה, עיבוי שפתיים ועוד). ההליך עצמו פשוט: כמות קטנה של חומצה היאלרונית מוזרקת אל נקודות שונות באף, שכמובן נבחרו בקפידה ע”י המנתח הפלסטי, וזאת באמצעות מחטים עדינות מאוד שלא גורמות לכאב. ההזרקה כמעט ולא מורגשת אצל המטופלים. הטיפול כולו נמשך בין 20 דקות לחצי שעה, ולאחריו ניתן לחזור לשגרה מלאה באופן מידי. למעשה המרכיב העיקרי של פיסול אף הוא לא הטיפול עצמו אלא התכנון שלו. הצלחת העיצוב מחדש של אף מחייבת טביעת עין מדויקת להפליא של המנתח הפלסטי, ניסיון נרחב לגבי מבנה האף והאפשרויות המתאימות לכל מטופל ולכל מטופלת ועל בסיס אלה תכנון אופטימלי. ביצוע ההזרקה של חומר המילוי במיומנות משלים את השינוי ומבטיח שביעות רצון מרבית אצל כל המטופלים. מיומנות גבוהה נדרשת גם על-מנת שלא לפגוע בכלי דם, שכן האף עשיר בהם וכל פגיעה בהם עלולה לגרום נזק של ממש.
בהקשר זה חשוב לציין כי לא כל שינוי ניתן ליצור באמצעות פיסול, ולמעשה גם לא בניתוח אף. לא רק שלא כל שינוי אפשרי, אלא שישנם גם מקרים שבהם מנתח פלסטי בעל יושרה ממליץ על שינוי פחות משמעותי מכפי שרוצה המטופל/ת, וזאת על-מנת להבטיח הרמוניה בין האף החדש לבין הפנים ומראה טבעי שבסופו של דבר הוא גם המחמיא ביותר.

כמה זמן תחזיק תוצאת פיסול אף?

בדרך כלל התוצאה מחזיקה מעמד בין שנה לשנתיים.

הסיבה לכך היא שהחומצה ההיאלרונית (או כל חומר מילוי אחר, כשלמשל ניתן גם להשתמש ברדיאס, חומר על בסיס סידן, לצורך פיסול האף) נספגת בגוף ולאחר פרק זמן מסוים כבר לא באה לידי ביטוי במראה החיצוני. החיסרון העיקרי של פיסול אף ביחס לניתוח הוא שהתוצאות אינן קבועות.  בה בעת הדבר מהווה גם יתרון, שכן אם המטופל או המטופלת לא אוהבים את המראה החדש, קל יחסית לשנותו ובכל מקרה הוא לא יישמר לנצח, ואם הם כן נהנים לראות את עצמם במראה תמיד ניתן לעבור שוב פיסול, בקלות, ללא כאב, בלי לפגוע בשגרה ועם תוצאות מהירות ומרשימות.

אולי יעניין אותך מידע נוסף על:
ניתוח אף

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ