עיצוב ועיבוי שפתיים

עיצוב ועיבוי שפתיים ניתן לבצע במספר חומרי מילוי: סיליקון ג’ל ומשפחת החומצות ההיאלרוניות

מהם חומרי המילוי לעיצוב ועיבוי השפתיים?

עיצוב ועיבוי שפתיים ניתן לבצע במספר חומרי מילוי.

סיליקון ג’ל ומשפחת החומצות ההיאלרוניות.

מהי חומצה היאלרונית?

חומר טבעי הנמצא ברקמת החיבור בגוף, אשר מסככת ומרככת את העור.החומצה ההיאלרונית  (Hyaluronic) יוצרת נפח בעור הפנים, ומעניקה לו מראה בריא וצעיר.

עם השנים ועם תהליך ההזדקנות של הגוף, החומצה הולכת ונספגת בהדרגה. החומר המוזרק הוא מקור חלופי של אותה חומצה היאלרונית. החומצה משתמשת במים שבתוך עורנו על מנת למתוח אותו ולהעניק לו מוצקות. החומצה מגיעה כג’ל שקוף והיא מוכרת בשמות המסחריים: סטילאז’, ג’ובידרם, מטרדיקס, פרלן, רסטילן. בחומצה ההיאלרונית משתמשים לטיפול בקמטים באזורים הבאים:

  • קמטים בצידי הפה והאף
  • קמטים בשפה
  • עיבוי שפתיים
  • עיצוב ובניית לחיים

מהו הסיליקון ג’ל?

הסיליקון ג’ל משמש לעיבוי שפתיים ולמילוי קמטים באזור צידי הפה. תהליכים אלו נעשים במספר טיפולים.

הטיפול בסיליקון אינו מוחק את הקמטים, אלא ממלא את החריצים ומטשטש אותם. כבר החל מהטיפול הראשון מתחיל תהליך בנייה של קולגן טבעי סביב הסיליקון המוזרק. לאחר הטיפול הראשון ולפעמים גם לאחר הטיפול השני יתכן ועדיין לא תראה התוצאה המבוקשת. אין סיבה להתאכזב– לאחר הטיפולים הבאים יהיה ניתן לראות תוצאות. התוצאה הסופית נשמרת למספר שנים.
חשוב לדעת- בגלל המבנה האישי השונה של כל אחד מאיתנו, לא ניתן להעריך מראש לכמה טיפולים נזדקק. כמו כן התוצאות תלויות במבנה הקיים, ובתוצאה בה כל אחד מעוניין.

אופי הטיפול בסיליקון ג’ל

הטיפול בסיליקון ג’ל נעשה במספר טיפולים. חשוב לציין כי הטיפול אינו משנה את צורת השפתיים, אלא מעבה אותן.

הטיפול מתבצע במרפאה ללא צורך בהרדמה או אשפוז.
לפני הטיפול- יש לומר לרופא באילו קמטים ברצונך לטפל, אילו קמטים מפריעים לך. באם מדובר בעיבוי שפתיים, יש להסביר לרופא את רצונך (שפה עליונה/תחתונה).
משך הטיפול הינו כ-10 דקות. הטיפול הינו ללא הרדמה או אשפוז.
מהלך הטיפול- סיליקון מוזרק לשפה/לאזור הקמט בשיטת Micro-Drops, שמשמעותה – הזרקה מתונה וזהירה, של טיפות סיליקון קטנות.
זמן ההחלמה הינו מיידי. בתום הטיפול אין לשתות משקאות חמים ואין לאכול מאכלים חמים. יש לשמור על טווח של 6 שבועות בין טיפול לטיפול.

מהן תופעות הלוואי לאחר עיצוב ועיבוי שפתיים?

רובם הגדול של תופעות הלוואי נדיר ומגיב טוב לטיפול מונע מקומי או סיסטמי, אך חלקן הקטן עלול לגרום לנזק ועיוות מקומי בלתי הפיך שאינו מגיב לטיפול.

חלק מתופעות הלוואי עלולות להופיע שנים רבות לאחר הזרקת החומר.
תופעות לוואי- כאבים ונפיחות מקומית באזור ההזרקה, אדמומיות, שטף דם מקומי החולף תוך 7-10 ימים, שינוי צבע באזור המוזרק, אסימטריה בין אזורי ההזרקה.
תופעות נדירות- הופעת גרנולומות (גושים דלקתיים תת-עוריים) הינה נדירה, אך עלולה לגרום לעיוות, הסיליקון עלול לגרום גושים בשפה שאינם ניתנים לתיקון, התקשות מקומית (בדרך כלל, עקב הזרקות גדולות יותר של סיליקון – בלתי ניתן לתיקון).

image

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ