הזרקת שומן עצמי באזור הפנים

הזרקת שומן לפנים הופכת פופולארית משנה לשנה. היתרונות שלה בולטים ונראים לעין גם לפני וגם אחרי הטיפול. כיום, כשמכשור מתקדם מאבזר את המרכזים הרפואיים והטכנולוגיה קיימת יחד עם מומחים בעלי ניסיון – אין סיבה לא לשנות משהו שמפריע לך. הנה כל מה שתצטרכו לדעת על הזרקת שומן לפנים.

כשחושבים על זה לעומק, ההזרקה כמובן איננה הליך טבעי – אך בשורש הדבר מדובר על פתרון שהגאונות שלו טמונה בפשטות שבו. מכיוון שכאשר שואבים שומן מהגוף שלך, ממקום שהשומן לא רצוי בו. ולאחר מכן מזריקים אותו במקום בו הוא בהחלט רצוי, הרווח הוא כפול והחומר המוזרק, הוא למעשה חלק מגופך הטבעי.

כאשר אנו מתבגרים, עור הפנים באופן טבעי מתבגר ביחד איתנו. זה מתאפיין בהידלדלות של העור, נקודות שקועות בפנים וקמטים בחלקים שונים שמשפיעים כולם ביחד, על מראה שיכול להיראות מותש ועייף. הזרקת שומן באופן טיפתי למקומות הנכונים בפנים. זאת בשביל שצלקות בקושי יראו לאחר מכן. זה היא פתרון שיגרום למתיחת עור הפנים ולמראה צעיר וזוהר.

הזרקת שומן לפנים – הטיפול עצמו

ראשית חשוב לדעת שניתן לבצע את ההליך בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית. זה כמובן תלוי במטופל, ביכולותיו וברצונותיו.

תחילה נשאב השומן מהאזור הרצוי שהוחלט מראש, זה יכול להיות מאזור הבטן התחתונה, מהמותניים, מהירכיים ועוד. השומן עובר סינון, עיבוד והשבחה בעזרת מכשור מתקדם. השומן מוזרק לעור הפנים על ידי קנולה עדינה במיוחד בקוטר שלא עולה על 3.5 מ"מ. זאת על מנת שלא יוותרו צלקות וסימנים לאחר הטיפול. בנוסף חשוב להכיר יתרון נוסף – אותם תאי שומן שמוזרקים לעור הפנים כוללים גם תאי גזע מסוימים שמשפרים את איכות הרקמות ומסייעות להצערת העור, טשטוש פיגמנטציה והעלמת קמטים.

הטכניקה הטובה ביותר, בעזרתה נקלט השומן באופן הטוב ביותר הינה על ידי הזרקה טיפתית. כך בכל פעם יטפטף המטפל את כמות השומן הרצויה לנקודות הרצויות בפנים, עד לתום הטיפול. משך הטיפול נע בין שעה לשעתיים שלאחריהם, משוחרר המטופל הביתה לאחר התאוששות קלה.

הדברים שחשוב לעשות לפני הטיפול

ישנה צורך בהיערכות מסוימת מצד המטופל, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

השלבים המומלצים בהיערכות כוללים:

  • הפסקת נטילת תרופות המדללות את הדם למשך שבועיים.
  • הפסקת נטילת תוספי תשונה שמדללים את הדם למשך שבועיים.
  • הפסקת עישון כשלושה שבועות לפני ואחרי הטיפול.
  • שתייה מרובה של מים כשבועיים לפני ואחרי הטיפול.

על צלקות וסכנות

אחד היתרונות הגדולים שבהזרקת שומן עצמוני, הוא עצם העובדה שהשומן הזה הוא מגוף המטופל עצמו. על ידי כך קליטת השומן הינה במקום מוכר שהגוף מכיר ויודע לקלוט. לכן הסיכויים לתגובה אלרגית או כדומה, הם נמוכים במיוחד.

יתרון נוסף בכך שהשומן הוא עצמוני טמון בכך שאותו שומן עתיד להחזיק מעמד זמן רב יותר. בנוסף גם בצורה טובה יותר ובנראות טבעית יותר מכל חומר אחר. הקנולה העדינה אשר בעזרתה מזריקים, יחד עם הניסיון של המטפל שיודע באילו נקודות מוסתרות אך יעילות לבחור להזריק בפנים. דבר זה תורם לכך שגם נראות הצלקות קטנה עד אפסית.

חשוב לדעת בנוסף שעל מנת להגיע לתוצאות המיטביות, לכל מטופל ידרשו מספר פגישות שונה. מספר הפגישות תלוי כמובן במטופל עצמו, ברצונות ובמצב שלו. אצל רוב המטופלים, מספר הפגישות ינוע בין 2 ל-4 הזרקות.

תיאום פגישת ייעוץ

בוקר

צהרים

ערב

לפגישת ייעוץ